2703
2553

یه پول نقد داریم

یه خونه کوچیک یه خوابه

خودمونم مستاجر یه خونه دوخوابه با 20 پول پیش

میخوایم همه رو یه کاسه کنیم و با احتساب پول رهنش یه خونه بزرگتر منطقه بهتر بخریم

به نطرتون این منطقیه یا خرید زمین؟

ساخت وساز سخته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

با توجه ب رکود و افزایش قیمت نجومی مصالح ساختمانی و آهن آلات ت  این چند سال اخیر و از طرفی جواز ساخت و دستمزد کارگر و ...ساختن خونه تک واحدی تو این سالها اصلا مقرون ب صرفه نیست ولی شاید خرید و فروش زمین منطقی تر باشه

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!
2714
انک واحدی نه چند واحدی

کلا بازار مسکن الان راکد شده،من بودم خونه میخریدم ولی اگه پول مازاد دارید خونتون رو مشارکتی بسازید

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!
۱۰۰%خونه بخری بهتره تا زمین بخری سود کنی کلی طول میکشه چند سال میخوای مستاجر باشی یه خونه میخری راح ...

خب برای سرمایه گداری باید زمان طی شه

یعنی نمی ارزه به سودش؟

از اشناهامون

كلي پول داشت

زمين هم از خودش داشت

ميگفت يكسال ميسازم

دوسال اواره بود

هنوز هم كامل كامل نكرده

ولي داخلش سكونت دارن، خسته شده بود 

عوارض شهرداري و جواز و .. خيلي گرون شده

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2706