2733
2734
عنوان

واقعا پنیر باعث میشه بچه خنگ بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 36 پست
اونم خوبه ولی کم کم عادتش بده اون دیگه عالی میشه کاش بچه های منم میخوردن

یعنی به پنیر محلی عادتش بدم؟؟؟بخاطر تب مالت اینا میترسم اخه،عزیزم ایشالا بزرگ شن میخورن

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
یعنی به پنیر محلی عادتش بدم؟؟؟بخاطر تب مالت اینا میترسم اخه،عزیزم ایشالا بزرگ شن میخورن

فدات شم نه پنیر تبریز کارخونه ایی هست از اونا بده بهش البته چون کوچیکه اول با دکترش صحبت کن بعد بهش بده من سنشو الان خوندم اول مشورت کن بعد 

خدایا منو عشقمو برای هم نگه دار😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من نسبت به سنش خیلی باهوشه،دخترم اینطوری نبود تو این سن،گفتم نکنه دستی دستی باعث شم هوشش کم شه

تا اونجا که من میدونم حالت ارامش به مغز میده برای همین پیامبر توصیه کردن قبل از خواب پنیر بخوریم. ولی همون حالت هم با گردو خنثی میشه اصلا نگران نباش 

مغریجات اصلا نمیخوره متاسفانه،آسیابشم کردم ولی دوس نداره دهنش نگه میداره میده بیرون،پس واقعیت داره؟

پنیر فسفر مغز رو میگیره بهتره با گردو ک فسفر زیاد داره مصرف شه.قدیم بدلیل جذب فسفر میگفتن خنگ میشه آدم 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
2728

بله پنير خنگ كه مى كنه، البته بستگى به مقدار مصرفش داره. مثلا به بلژيكى ها كه تنقلاتشون هم پنيره و نسبت به كشورهاى همسايه بيشتر مغزشون گير مى كنه مى گن بلژيكى كله پنيرى! 

گردوى خرد شده و كمى سبزى معطر خرد شده رو با پنير مخلوط كن و پنير طعم دار خودت رو درست كن. حتى مى تونى كمى فلفل و خامه هم بهش اضافه كنى. 

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.

نه ولی کارکرد مغز رو موقتا میاره، پایین البته کمی

مثلا گفتن وقتی بچه مدرسه ای امتحان داره پنیر ندین صبحانه 

حتما با گردو مصرف بشه 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨