2726
عنوان

همه بیاین لطفا🙏🙏🙏

665 بازدید | 51 پست

سلام خانوما. بیاین یه کار خوب بکنیم. هرکس که حاجتی داره، مخصوصا منتظرای نی نی و باردارای عزیز، اسمشو بنویسه. بقیه به نیت اون نفر فقط یه صلوات بفرستن و وقتی فرستادن، اسم اون طرف رو لایک کنن.

کلی صلوات فرستاده میشه.خرجی هم نداره. 

انشاالله خدا حاجت هممونو بده.

لازم نیس حاجتتونو بگین. فقط اسمتونو بنویسین.واسه بقیه صلوات بفرستین و لایک کنین.

هرکی هست بسم الله...

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واسه شفاي همه بچه ها 

خواهرم بهار

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
سلام من همین الان عضو شدم بذارین اولین نفر من باشم

عزیزم من قرار نیس کاری بکنم. خودت اسمتو مثل من که نوشتم بنویس و بقیه واست صلوات بفرستن.التماس دعا

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

الینا

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2706