1147
1273
عنوان

همه بیاین لطفا🙏🙏🙏

645 بازدید | 51 پست

سلام خانوما. بیاین یه کار خوب بکنیم. هرکس که حاجتی داره، مخصوصا منتظرای نی نی و باردارای عزیز، اسمشو بنویسه. بقیه به نیت اون نفر فقط یه صلوات بفرستن و وقتی فرستادن، اسم اون طرف رو لایک کنن.

کلی صلوات فرستاده میشه.خرجی هم نداره. 

انشاالله خدا حاجت هممونو بده.

لازم نیس حاجتتونو بگین. فقط اسمتونو بنویسین.واسه بقیه صلوات بفرستین و لایک کنین.

هرکی هست بسم الله...

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1291

واسه شفاي همه بچه ها 

خواهرم بهار

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
سلام من همین الان عضو شدم بذارین اولین نفر من باشم

عزیزم من قرار نیس کاری بکنم. خودت اسمتو مثل من که نوشتم بنویس و بقیه واست صلوات بفرستن.التماس دعا

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
1334

الینا

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1226

منتظر ني ني 🙏

گاهي گمان نميكني و ميشود//گاهي نميشود كه نميشود// گاهي هزار دوره دعا بي أجابت است//گاهي نا گفته قرعه به نام تو ميشود. اگه لايق ميدوني دعا كن مادر بشم ١٣ ساله منتظرم ممنون الاهي امين🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
1290