2733
2734
عنوان

حالت تهوع

469 بازدید | 37 پست

من فکر میکردم بارداری پر از تهوع باشه و میترسیدم اما خدارو شکر اصلا اینجور نبودم فقط دلم ضعف میره وضعف دارم و باید یه چیز شیرین بخورم ک بشه بلند شم البته امروز اونجور نبودم هفته هفت هستم و حس کلافگی دارم وزنمم ۴۳کیلوعه شما اینجورید؟

عزیزم تازه اولشی امیدوارم نداشته باشی منم تا هفته هفت نداشتم حتی هشت بعد یهو شروع شد جوری ک پنج کیلو کم.کردم

الانم ک 13هفتم هنوز بالا میارم مثل امروز

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سعی کن تا تهوع نگرفتی حسابی بخوری وزنتو ببری بالا من 63بودم شدم 58 دکترم کلی قرص و ویتامین داد و گفت چرا کم شدی باید وزنت بره بالا منم ک از قرص متنفر   

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  
2731
عزیزم خداکنه تا آخرش تهوع نداشته باشی اما واسه من از 7 هفتگی تازه شروع شد تهوعم!خیلیییی سخت بود برام

شما کی حالت خوب شد؟

میشه بگید از هفته چند قرص اهنو کلسیمو شروع کردین؟

الهی عزیزم منم مثل شما انقدر خوشحال بودم که تهوع ندارم   

ولی دور از شما الان امونم رو بریده هیچی نمیتونم بخورم هرچی هم میخورم بالا میارم بدنم خیلی ضعیف شده و لاغر شدم خیلی بده تهوع

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
2738

خیلی سخته خیلی منم ک نینی یهویی اومد هم تو شوک اومدنش هم حال بدم خیلی روحیمو از دست دادم همش خونه مامانمم خونه خودم هیچی نمیتونم بخورم و درست کنم

الهی عزیزم منم مثل شما انقدر خوشحال بودم که تهوع ندارم     ولی دور از شما الان امونم رو ...

میشه شماهم بگید از کی کلسیمو اهنو شروع کردین و میخورین؟

من خودم لاغرم لاغرتر شد م چی بخورم ضعف نکنم

فقط چیزایی ک دوست داریو بخور من هرچیزی نمیتونم بخورم مخصوصا چیزای باددار من نود درصد تهوع هام بخاطر گاز معده و بادگلوعه که نمیتونم بادگلو کنم بالا میارم و حین بالا اوردن انقد بادگلو میکنم به خفگی میرسم  

فقط چیزایی ک دوست داریو بخور من هرچیزی نمیتونم بخورم مخصوصا چیزای باددار من نود درصد تهوع هام بخاطر ...

چرا منهیچی دلم نمیخواد شماهم اونجوری بودین?

خدایا همسرم و پسرم و نی نی تو دلمو به خودت میسپارم خدایا شکر
سعی کن تا تهوع نگرفتی حسابی بخوری وزنتو ببری بالا من 63بودم شدم 58 دکترم کلی قرص و ویتامین داد و گفت ...

وای چ ناامید شدم خدا نکنه من خودم هیچ جون ندارم اینقد لاغرم اگه تهوع بگیرم واویلا دعا کنید برام

شما کی حالت خوب شد؟ میشه بگید از هفته چند قرص اهنو کلسیمو شروع کردین؟

من فکر کنم چهارماهه که شدم تهوعم تموم شد وقتی جواب ان تیو بردم دکتر نشون دادم برام پاور بن و ایزی آیرون نوشت و ویتامین دی وقتی هم که جواب آنومالیو بردم نشونش دادم فمیبیون برام نوشت گفت به جای پاوربن اونو بخورم و ایزی آیرونو ادامه بدم آخه قبلش یودوفولیک هم میخوردم از اول بارداریم که گفت دیگه نمیخواد اونو بخوری 

2706