2726
عزیزان همگی اشتباه یکنید بتای پایین پسر وبتای بالا دختره

بنظرم واسه هر کسی متفاوته...خواهر من برای پسرش هزار بود و الان که دخترشو بارداره تو همون روز ۲۰۰ بود

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای منم بالا بود ویار خیلی بدی هم داشتم همش فک میکردم دو قلو هست با اینکه هفته ۶ دیدم یکیه تا اینکخ ...

من فکر میکردم باردار بشم خیلی حالت تهوع داشته باشم چون خواهرم اینطور بود و میترسیدم از طرفی هم خیلی ضعیف هستم ۴۳کیلوعم فکر کردم دیگه داغون میشم خداروشکر تا حالا یک بار هم بالا نیاوردم و تهوع نداشتم...

من فکر میکردم باردار بشم خیلی حالت تهوع داشته باشم چون خواهرم اینطور بود و میترسیدم از طرفی هم خیلی ...

خوب خدا رو شکر ، منم همیشه لاغرم بودم ولی  قبل بارداری ازمایش دادم همه چیزم اوکی بود ویتامین و اینا . الانم اگه حالت تهوع واست اومد حتمن از دکترت قرص بگیر واسه تهوع  و سعی کن ویتامین بخوری ( میدونم خیلیا میگن نخورین بیش فعالی میاره ولی تو همه وبسایتای خارجی توصیه میکنن قرصای ویتامین بارداری بخورید ) ایشالا که همه چیز به خوبی برات پیش میره واسه خودت و نی‌نی 🙏🏼❤️