2726

دخترم ۲ماهشه ببلک ساده میدادم از از چند هفته پیش هی شیر خشک و شیر خودمو میاورد بالا البته هم شیر خشک رو زیاد میدادم فکر کنم اضافشو میاورد و بیشتر وقتی اروق نمیگرفتم میاورد بالا . فکر کردم رفلاکس گرفته ببلاک ای ار گرفتم یه کمی هم سفت تر شد شکمش ۱قوطی رو کامل خورد قوطی دوم شیشه اول دومی که درست کردم دیگه نخورد باز ساده گرفتم خورد حالا مامان جونا اگر تجربه دارین بیاین سوال دارم

دخترمنم برای رفلاکس میخوره البته ازسه ماهگی الان هفت ماهشه یبارقطع کردم ساده دادم دوباره بالااورددکترش گفت تایکسالگی بده

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم از یکماهگی خورد دیگه بعدش شیر خشکهای دیگه روقبول نکرد ۲۹ مهر دوسالش میشه همچنان ببلاک ای ار میدم برای شکمش که کار کنه دکتر بهم شربت بادوم شیرین داد روزی دومیل می دادم بهش .... اگه میخوای ببلاک ای  ار رو بخوره یه دونه قند کوچولوبندازتوشیرخشکش شیرین میشه میخوره

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2728
عزیزم ببرتش دکتر تا برای رفلاکسش دارو بده پسر منم دو ماهشه و رفلاکس داره. دارو مصرف میکنه چون خدای ...

عوارض دارو ها خیلی بیشتر از رفلاکسه با همین شیرخشک ای ار اگه بالا نمیاره دارو ندید ... یه سربه ویکی  پدیا بزن ببین این داروهای رفلکس چه تاثیری روی مغز میذاره 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]

سلام دختر منم ریفلاکس داشت دکتر ببلاک ای ار داد منتها دخترم اسهال شد و بیومیل ای ار گفت بدیم

تا 8ماهگی هم میدادم بهش دیگه از وقتی غذای کمکی شروع کردم بهتر شد الان شیرخشک معمولی میدم و خوبه

شنیدم بچه ها به خاطر تکامل سیستم گوارش تا ۳ یا ۴ ماه این حالتارو دارن اما من خیلی راجب این ۲تا شیر خشک مرددم راستی دایمیتیکون موقع دلپیچه میدم عوارض که نداره؟پدیلاکم هر ۱۲ ساعت

عوارض دارو ها خیلی بیشتر از رفلاکسه با همین شیرخشک ای ار اگه بالا نمیاره دارو ندید ... یه سربه ویکی ...

عزیزم من خودم پزشکم و این داروها رو میدم به بچم. رفرنس هایی که خوندم با ویکی پدیا قابل مقایسه نیست!

رفلاکس اگه کنترل نشه آسم و آلرژی شدید در بزرگسالی میاره و همچنین التهاب مری

رانیتیدین خارجی یا همون زانتاک هم پیدا میشه. من دو هفته پیش گرفتم

عزیزم من خودم پزشکم و این داروها رو میدم به بچم. رفرنس هایی که خوندم با ویکی پدیا قابل مقایسه نیست! ...

سلام خانوم دکتر شما چیا میدید و جه کارهایی میکنید برا شیر دادن من هم شیر خشک میدم و هم و شیر خودم ۲بار دروز بیشتر شیر خشک میدم هر ۱۲ ساعت پدی لاک هر وقت دلپیچه داشت دایمیتیکون و موقع های شلی شکم نبات با اب موقع های سفتی شکمش کامی وی میدم با ببلاک ساده بیشتر اسهالی هست  با ببلاک ای ار سفت تره الان ۲ماهو ۱۳ روزشه نمیدونم ببلاک ساده بدم یا ای ار دار وقتی اروغشو میگیرم و موقعی که گشنه میشه شیر میدم زیاد نمیاره بیرون

بچه ای که بالا میاره باید بهش شیرخشک ببلاک ای آر داد

با شیر خشک معمولی بدتر اذیت میشن چون هربار بالا میارن و گلوشون میسوزه

پسر من ببلاک ای آر میخوره برا یبوستشم هر بار تو شیشه اش چندقطره روغن زیتون میریزم

2706