2737
2734
عنوان

فقط کم کاری تیرویید کم بود 😥😥

893 بازدید | 21 پست

اون از اولش که سونو دادم ساک بود و جنین نبود و دکتر گفت بارداری پوچه و سقط باید بکنی که خدا رو شکر بعد از دو هقته گریه و زاری جنین دیده شد بعدشم که اونقدر حالت تهوع داشتم و بالا میاوردم که میخواستن بیمارستان بستریم کنن الانم که وارد هفته 15 شدم و دیروز جواب آزمایشم رو گرفتم و متوجه شدم کم کاری تیرویید گرفتم اونم با tsh9.8 دکترم تا دید گفت خیلیییی زیاده و اورژانسی منو فرستاد پیش متخصص غدد. متخصص هم گفت تو چرا تازه الان اومدی و تو سه ماه اول ممکنه رو جنین تاثیر گذاشته باشه و حتی با اینکه احتمالش کمه ولی ممکنه آسیب به مغزش رسونده باشه 😭😭 حالا بهم دارو داد روزی یکی ناشتا بخورم تا کنترل بشه ولی دارم دیوونه میشم از استرس. کسی بوده با این مقدار کم کاری? نمیدونم چیکار کنم تا اروم شم 😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیر دکترته.

در ثانی آزمایش قبل بارداری هم حتما باید میدادی.

من خودم قبل بارداری فهمیدم و تا بارداریم کاملا حل شد.

حالا هم اشترس کم کاری رو بدتر میکنه 

کلم و بعضی میوه سبزیجات رو نخور و یا پخته بخور

تانریم امودوم سنه باغلیدی...
2728

عزیزم من ساکن کانادا هستم اینجا می گن سه ماه اول مهم نیست از هفته 20 به بعد اگر بالای ده بود قرص می دن من الان tsh ام 5 هست دوبار آزمایش دادم دکترم می گه مهم نیست. نگران نباش تو هم به موقع فهمیدی. اینجا می گن زمان تشکیل غدد تیروئد بچه که دود 20 هفته هست زمان بررسی و دادن قرص هست.

خدا بزرگتر است

عزیزم قبل بارداری باید ی چکاپ کامل میدادی،یا اینکه بعدش ک فهمیدی بارداری دکتر برات آز بنویسه نه اینکه خودت بهش بگی راجب دکترت تجدید نظر کن،راجب بچتم توکلت ب خدا باشه ایشالله اتفاقی نمیفته این روزای عزیز ی چیز کوچولو نذر کن ایشالله جواب بگیری

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
تقصیر دکترته. در ثانی آزمایش قبل بارداری هم حتما باید میدادی. من خودم قبل بارداری فهمیدم و تا بارد ...

من قبل بارداری یه سری آزمایش دادم متاسفانه توشون همه چی بود غیر از تیرویید 😥 

2738
عزیزم قبل بارداری باید ی چکاپ کامل میدادی،یا اینکه بعدش ک فهمیدی بارداری دکتر برات آز بنویسه نه اینک ...

کلی آزمایش دادم قبل از اقدام ولی تیرویید نبود توشون. یک سال پیش هم آزمایش داده بودم که اون موقع تیروییدم نرمال بود 

مرسی عزیز دلم . امیدوارم مشکلی پیش نیاد 

عزیزم مطمین باش مشکلی پیش نیومده. دکتر من گفت تازه مساله کم کاری چیزی هست که به جنین صدمه نمی زنه قرص رو هم ما در زمان تشکیل تیرویید بچه به مادر می دیم که بدن مادر دچار مشکل نشه و تیروئید بچه که وارد خون مادر میشه مشکلی برای مادر ایجاد نکنه.

خدا بزرگتر است
عزیزم مطمین باش مشکلی پیش نیومده. دکتر من گفت تازه مساله کم کاری چیزی هست که به جنین صدمه نمی زنه قر ...

خدا کنه اینجوری باشه 🙏 مرسی از لطفت عزیز دلم. کلی بهم آرامش دادی 

منم کم کاری تیروئید دارم و سه ماهگی فهمیدم ,الانم دارم دارو میخورم.ولی دکترم انقدر بهم استرس وارد نک ...

دکتر من کلا ادم منفی ای هستش. میخوام عوضش کنم به خدا دق کردم از دستش . سه ماهه دارم تو استرس روزامو میگذرونم 

دکتر من کلا ادم منفی ای هستش. میخوام عوضش کنم به خدا دق کردم از دستش . سه ماهه دارم تو استرس روزامو ...

آره بنظرم یه دکتر بهتر پیدا کن ,چون استرس این دوران خودش کم نیست که اینام بهش اضافه میکنن .آخه روش کار بعضی دکترا اینه که حداقل احتمال هم در نظر میگیرین درحالیکه واقعا چیز مهمی نیست

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

عزیزم tsh دادی t4 چه طور بود. چون دکترم گفت کلا افزایش هورمونهای حاملگی باعث زیاد شدن عدد tsh میشه می تونی تو اینترنت هم سرچ کنی گویا برخی هورمونها می رن به مولکولهای تی اس اچ می چسبند و مقدارش بالا می ره تو آزمایش ولی این زیاد شدن دلیل بر کم کاری واقعی تیروئد نیست تی 4 رو هم اندازه می گیرن تا تحلیل درست تر داشته باشن از کم کاری. من دکترم می گفت بالا بودن tsh رو چون کاذب بالا می ره خیلی حساس نیستند اینجا. من خودم هفته 6 بارداری می گم 5 بود دکترم اصلا جدی نگرفت 

حالا به هر حال خداروشکر که به موقع خدا گذاشت تو دلت و پرسیدی و انجام دادی ایشالله که چیزی نیست.

خدا بزرگتر است
2706