2737
2734
عنوان

یچه های شما هم اینطوری هستن؟

983 بازدید | 16 پست
هر وقت شیر میخوره 5دقیقه بعد گریه میکنه بازم شیر میخواد سینه مو دهنش میذارم میبینه شیر نداره میزنه زیر گریه خونه رو میذاره رو سرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه های شما هر دفعه چقد شیر میخوردن؟پسرم نمیتونه از سینه م شیر بخوره میپره تو گلوش خفه میشه منم شیرو میدوشم تو شیشه میدم بهش حدود100یا120میلی شیر میخوره اما چند دقیقه بعد بازم گریه میکنه دیگه کلافه شدم نمیدونم چیکار کنم
2738
بچه کوچیکه و اگه جاییشم درد کنه که نمیتونه بگه وقتی شیر بدی میخوره یعنی ممکنه گرسنه نباشهو دلش درد میگیره و برا همین گریه میکنه دختر منم همین طوری شیر میخورد بعد گریه میکرد میگفتم شاید شیر میخود بازم میدادم یه کم میخورد گریه میکرد بعد اروغشو میگرفتم و قطره دل دردشو میدادم ارومتر میشد
خیلی میترسم آخه وقتی اینزوری میشه رنگش کبود میشه به زور نفس میکشه بعدم میترسم بره تو ریه ش عفونت کنه.شماها با این شرایط چیکار کردین؟وقتی هم از سینه م میخوره تا شیر تند تند میاد سینه رو ول میکنه شیر همین طور رو سر و صورنش میریزه بازم گریه میکنه
ببین وقتی سینه رگ میکنه باید خیلی مراقب باشی چون اون موقع میپره گلوش چون شیر یه دفعه میاد و نمیتونه سریع قورت بده .........دختر من الان 1 سالشه هنوز میپره گلوش بعضی مواقع ........ سرشو کمی مایل به بالا بگیر و شیرش بده ........دستتو بذار زیر سرش ........ باید حواست باشه خانمی ....کم کم که بزرگتر بشه بهتر میشه و کمتر میپره گلوشو و تا حدودی میتونه کنترل کنه ......... وقتی هم بپره گلوش یا شیر بریزه تو صورتش مسلما گریه میکنه
ممنون الهه جون دعا کن یه جوری بشه شیرم سیرش کنه.بیشتر وقتا بعد از شیر خوردن بغلش میکنم دنبال سینه م میگرده نمیدونم دوست داره همین طوری بذاره دهنش بخوابه یا واقعا گشنه س؟
2706