2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان چند ساله بخاطر جلوگیری از خون ریزی قمه زنی 

کمپین اهدای خون شیعه باز شده تا فرهنگ سازی بشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

به ما چه.بزار هرکی هربلایی میخواد سرخودش بیاره.لابد مغزش تا همون اندازه کشش داره.

واااااالااااا

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد

آخه یعنی چی قمه زدن 

نمیدونم از کجا باب شده ولی به نظر من خیلی مسخره میاد حتی بچه های نوزاد و اینا رو قمه میزنن که چی بشه 

راز رسیدن فقط همین بود کافی است انار دلت ترک بخورد ...خواهشن منو وقتی انار دلتون شکست دعا کنید که زودتر ازدواج کنم   ممنون   
اینو باید تو بابا سایت بگی😆 خانما که قمه نمیزنت

اتفاقا من دیروز یه کلیپس دیدم خانومه چادری بود با قمه میزد فرق سرش.اومدن جلوشو گرفتن به خودش آسیب نزنه

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
به ما چه.بزار هرکی هربلایی میخواد سرخودش بیاره.لابد مغزش تا همون اندازه کشش داره. واااااالااااا

اخه باعث میشه نظر کسی که مسلمان نیست نسبت به شیعه ها عوض بشه

درصورتی اونا نمیدونن که ما خودمونم واماممونم مخالف این کاریم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2706