1421
1363
عنوان

اخه قمه زنی هم شد عزاداری 😠😠

1115 بازدید | 103 پست

............ اخه این عزاداریه ؟به چه حقی؟خودزنی ؟؟؟خدا قهرش میگیره .خجالت زده خوده امام حسین نمیشید ........

دختر ایل بختیارم

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390

به ما چه.بزار هرکی هربلایی میخواد سرخودش بیاره.لابد مغزش تا همون اندازه کشش داره.

واااااالااااا

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
1394

آخه یعنی چی قمه زدن 

نمیدونم از کجا باب شده ولی به نظر من خیلی مسخره میاد حتی بچه های نوزاد و اینا رو قمه میزنن که چی بشه 

راز رسیدن فقط همین بود کافی است انار دلت ترک بخورد ...خواهشن منو وقتی انار دلتون شکست دعا کنید که زودتر ازدواج کنم   ممنون   
اینو باید تو بابا سایت بگی😆 خانما که قمه نمیزنت

اتفاقا من دیروز یه کلیپس دیدم خانومه چادری بود با قمه میزد فرق سرش.اومدن جلوشو گرفتن به خودش آسیب نزنه

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
به ما چه.بزار هرکی هربلایی میخواد سرخودش بیاره.لابد مغزش تا همون اندازه کشش داره. واااااالااااا

اخه باعث میشه نظر کسی که مسلمان نیست نسبت به شیعه ها عوض بشه

درصورتی اونا نمیدونن که ما خودمونم واماممونم مخالف این کاریم

1427
به ما چه.بزار هرکی هربلایی میخواد سرخودش بیاره.لابد مغزش تا همون اندازه کشش داره. واااااالااااا

اخه دینو خراب میکنن بخدا من اگه خارجی بودم و نمیدونستم دارن چکار میکنن و اینو میدیدم میگفتم چقدر وحشی و عقبن 

دختر ایل بختیارم
زبرینا بخدا همین الان یه کلیپ دیدم قمه زنی زنا خودت سرچ کن تو نت 

من تو زیرنویس شبکه امام حسین هم دیده بودم که محل های قمه زنی بانوان رو هم اعلام میکرد. الان یادم اومد.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.

دخترا نبينين اين كليپارو ادم از نظر رواني بهم ميريزه 

از قدیم گفتن چاه کن همیشه خودش ته چاهه 😉 😁😁😂😂وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙💔💔💔 (گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙💔💔💔💔
اتفاقا من دیروز یه کلیپس دیدم خانومه چادری بود با قمه میزد فرق سرش.اومدن جلوشو گرفتن به خودش آسیب نز ...

ببخشید کلیپ نه کلیپس😂

1364