2703
2553

سلام تبریکککککککککککککککککککککک گلی که باردار هستی

من یه دخمل گل دارم.4سالشه.دوماه رژیم پسردارشدن گرفتیم این ماه میخواستم اقدام کنم که با سونو مشخص شد کیست 5سانتی دارم باید فعلا ال دی بخورم بعد بریم اقدام.سر دخترم رازیانه میخوردم عالی جواب داد.به نظرتون رازیانه رو شروع کنم از چه روزی؟ یا باعث دخترزایی میشه؟

الا بذکر الله تطمئن القلوب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام تبریکککککککککککککککککککککک گلی که باردار هستی من یه دخمل گل دارم.4سالشه.دوماه رژیم پسردارشدن گ ...

مرسی عزیززززم.من خیلی تحقیق کردم در این مورد.نتیجه این بود که اگه ماهی که اقدام میکنی قبلش رازیانه بخوری دختر میشه ولی اگه دوتا سه ماه قبلش بخوری پسر میشه.عرق کاسنی رو نوشته بود باعث جنین پسر میشه.رابطه مدل سجده باعث پسر میشه.از روی تقویم بارداری چینی گفته بود اقدام کنین برای پسر شدن.و.....

و خدایی که در این نزدیکی است.....

آره من برا دخترم رازیانه خورده بودم. الان منتظرم پریود بشم قرص ال دی رو شروع کنم پس میگی پریود که شدم رازیانه بخورم بعد پریود بعدی که میخوام اقدام کنم نخورم دیگه؟

الا بذکر الله تطمئن القلوب
2720
آره من برا دخترم رازیانه خورده بودم. الان منتظرم پریود بشم قرص ال دی رو شروع کنم پس میگی پریود که شد ...

اینجوری که من فهمیدم آره.باید این ماه بخوری و ماه بعد نخوری.ایشالله که نینی پسر میشه.تو اینترنت هم از تغذیه واسه پسردار شدن زیاد نوشته.

و خدایی که در این نزدیکی است.....
سلام تبریکککککککککککککککککککککک گلی که باردار هستی من یه دخمل گل دارم.4سالشه.دوماه رژیم پسردارشدن گ ...

عزیرم منم مثه شما یه دختر سه ونیم ساله دارم میخوام بعدی پس باشه فعلا تو اقدام هستم البته تخمدونام ضعیفه تحت نظر دکترم

سلام منم ماه دوم اقدام هستم.این ماه از روز پنجم پری تا هفت روز صبح ها عرق رازیانه خوردم و عصرها عرق ...

سلام عزیزم، تبریک میگم باردار شدین.

ببخشین میتونم بپرسم الان بچتون دختر یا پسر؟ 

و اینکه ی سوال داشتم خصوصی. میشه لطفا درخواست دوستیموقبول کنین؟! 

بـہ خـدا ایـمان دارم ،حـتی اگـر سـکوت کـرده بـاشد❤
2714

خانوما تو رو خدا اینقدر قرص ال دی نخورین عوارضش در بلند مدت خیلی بده. هیچی بهتر از جلوگیری طبیعی نیس. من اصلا قرص نمی خورم. روی اعصابم تاثیر بدی میگذاره. عوارض ال دی رو بخونین بعد از چند سال انواع مشکلات اعصاب، رحمی و غیره. ...میاد سراغتون. هیچ پزشکی حاضر نیست به بیمارش بگه عزیزم این قرصا کلی عوارض داره و تا بتونه تجویز می کنه. به طب سنتی گوش بدیم خیلی هشدارهای مفید داره. البته هم دارو شیمیایی هم گیاهی خالی از عوارض نیستن. ولی داروی گیاهی هر چی باشه با بدن سازگارتره و از جنس طبیعت خودمونه.
رازیانه در بارداری بهتره مصرف نشه برای جنین ضررهایی داره. بعضی داروها گیاهی مثل شاهی گشنیز اینا رو نباید تو بارداری مصرف کنین. آب سرد و کلا هر خوراکی که رحم رو سرد کنه می تونه سبب سقط جنین بشه.

عزیرم منم مثه شما یه دختر سه ونیم ساله دارم میخوام بعدی پس باشه فعلا تو اقدام هستم البته تخمدونام ضع ...

سلام عزیزم شما با رازیانه باردار شدید؟ پسره بچه تون؟

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
سلام عزیزم شما با رازیانه باردار شدید؟ پسره بچه تون؟

سلام گلم.ن من رازیانه نخوردم بعد یک ونیم سال انتظار وعوض کردن دکترم با امپولایی تقویت تخمدان وازاد سازی باردارشدم جنسیتش معلوم نیس هنوز پنج هفتمه گلم

سلام گلم.ن من رازیانه نخوردم بعد یک ونیم سال انتظار وعوض کردن دکترم با امپولایی تقویت تخمدان وازاد س ...

چ امپولایی بهتون داد؟؟

مثل سینال اف؟

شما لتروزول هم مصرف کردید؟؟

چ امپولایی بهتون داد؟؟ مثل سینال اف؟ شما لتروزول هم مصرف کردید؟؟

از شب سوم قاعدگی شب دوتالتروزول خوردم تاپنج شب.امپول هم فک کنم گونال اف بود روز پنج وهفت پریودی زدم.درکنارش خیلی گرمی خوردم وسونو روز سیزده فولی ۱۵و۱۷داشتم

از شب سوم قاعدگی شب دوتالتروزول خوردم تاپنج شب.امپول هم فک کنم گونال اف بود روز پنج وهفت پریودی زدم. ...

مبارک باشه عزیزم

ان شالله ب سلامتی زایمان کنی

2706