1147
1292

من یادمه ترم ۲ بودم تختم طبقه بالا بود یه روز صبح خواستم برم کلاس و اماده بشم از پله های تخت داشتم میومدم پایین بعد سرم گیج رفت با کله از پله هه پرت شدم تو کمدای روبرو هیچی دیگه کل لیوانا شکست 😖😖😖😖

دختر ایل بختیارم

من یادم ی بار قرمه سبزی درست کردیم ب قدری بوش تو کوریدور پیچید  ک به همه اتاق های کریدور شده ی پیاله کوچیک پخش کردیم..یادش بخیررر

عروس عید فطر1398.... منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...
چقد تاپیک زدی امروز خسته نباشی دلاور😀 ولی فکر کنم این تاپیکت پربازدید بشه😉 حیف که خوابگاهی نبود ...

دانشگام شروع شده درس دارم امشب آخرین روز بیکاریمه دارم خودمو خالی میکنم 😅

دختر ایل بختیارم

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

ی بار هم یادمه همه جمع شدن اتاق  ما ب حرف زدن  و تو حرفا کاشف ب عمل اومد ی پسره با چندتا از بچه ها دوسته!!!!وای ک چه شبی بود...قیافه ها همه عینهو مارپل 😂😂

منم یه روز تو خوابگاه نشسته بودیم با دوستان که.‌‌‌‌...ببخشید از اتاق فرمان میگن که من اصلا خوابگاه نرفتم تو شهر خودم بودم گویا    

پشت آن کوه بلند سبزاریست پر از یاده خدا...ودر آن دشت کسی میخواند که خداهست دگر غصه چرا.‌..خدا ناامیدم نکن لطفااا
1307
من بدم میاد برم خوابگاه از بس بد شنیدم ازش     برای همین تمام تلاشمو میکنم ی شهری قبول شم ...

بهترین دوران من چند ترم خوابگاه بود وای ک چقدر کیف کردیم  و درس خوندیم  و پیشرفت درسی هم کردیم 😍😍

یکی از متاهلین خوابگامون کاند اورد نشونمون بده تودست دوستم بود داشت باهاش ور میرفت یهو سرپرست اومد بهمون سر بزنه اومد نشست کنار دوستم رو تخت اونم کاندوم تو دستش عرق کرد انقد نگه داشت 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد💞 فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد💞

خوابگاه بودیم شب بود۰ زلزله اومد برقا رفت همه با تاپ و شلوارک و بعضیا با حوله از تو حموم ریختن تو محوطه۰ نیم ساعت موندیم تو سرما تو محوطه برقا که اومد من پا شدم تنها رفتم اتاقمون گرفتم خوابیدم۰ خواب از همه چی واسم مهم تره

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1226
دانشگام شروع شده درس دارم امشب آخرین روز بیکاریمه دارم خودمو خالی میکنم 😅

یعنی من عین سه ماه تابستونو ول چرخیدم

این یه هفته ی اول مهر که کلاسام کلا تشکیل نشد اندازه ی سه ماه تابستون سرگرمی درست کردم برای خودم

لذت بردنمونم دقیقه نودیه😂😂😂

چقد تاپیک زدی امروز خسته نباشی دلاور😀 ولی فکر کنم این تاپیکت پربازدید بشه😉 حیف که خوابگاهی نبود ...

گفته خوابگاه و دانشگاه از دانشگات بنویس خب 😊

امروز اگر تنها میتوانی یک چیز باشی مهربان باش😊

ی استاد سختگیر داشتیم که اگه پاش به کلاس می رسید کسی بعدش میخواست بیاد تو کلاس دیگه راههش نمیداد تازه ضایعشم میکرد   من ۸صب باهاش کلاس داشتم ی عالمه دختر پسر پشت در کلاس منتظر استاد بودیم بیاد   من یهو حس کردم پری شدم به خودم گفتم ولش کن توهم زدم یکم گذشت دیدم درد گرفتم شدیید دیگه  بدو بدو رفتم سرویس بهداشتی اومدم برم تو کلاس دیدم ای دل غافل استاد تو کلاس و من نمیتونم برم تو کلاس و از اونجایی که ۳تا غیبت دیگم داشتم درس ۳واحدی و حذف شدم   خخخخخ

1311