عنوان

كي توي خونه موهاشو كراتين كرده لطفا 🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 31218 بازدید | 26 پست

موادش اسمش گُلْد بود

سه تا قوطی

با اولیش، شماره یکش موهاتو میشوری

بعد که تقریبا خشک شد و هنوز کمی نم دار بود مواد قوطی شماره دو رو به ساقه موهات میزنی، دو سانت مونده به ریشه تقریبا

حدود نیم ساعت

کیسه میذاری رو سرت

بعد سشوار میکشی خیلی مرتب

بعد با اتوی داغ دسته دسته موهاتو اتو میکنی بصورت ضربه ای

یعنی اتو رو نمیکشی 

ضربه های ریز میزنی و اتو رو حرکت میدی

بعدش چهار روز حمام و بستن موها ممنوع

بعد برای استحمام، قوطی شماره سه

تموم که شد شامپو بچه

روش ارایشگر من این بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موادش اسمش گُلْد بود سه تا قوطی با اولیش، شماره یکش موهاتو میشوری بعد که تقریبا خشک شد و هنوز کمی ...

منم شنيدم خيلي سخت نيس صدف بيوتي خودش انجام داد گفتم منم بخرم انجام بدم 

شما موادش رو خودت خريدي ؟

خداحافظ ني ني سايت ..   وقت رفتنه خسته ام از تايپ كردن خنديدن ، غصه خوردناي الكي تعصباي بيخود، قربون صدقه هاي صوري  ، ديگه دوس ندارم اينجارو ..خستم از وقت هدر دادناي الكي از انرژي هايي كه منفي هاش بيشتر از مثبتاشه .. ديگه حوصلشو ندارم ازش خسته شدم .. ازينكه هر شب ١١ شب تا ٤ صبح بي وقفه اينجا بودم حالم بد ميشه خداحافظ
خیلی سخته برای صاف شدن باید یکی باشه که موهاتو حرفه ای اتو بکشه تا صاف و شلاقی بشه بعدشم پیشنهاد مید ...

اخه دوس دارم موهام سالم بشه

خداحافظ ني ني سايت ..   وقت رفتنه خسته ام از تايپ كردن خنديدن ، غصه خوردناي الكي تعصباي بيخود، قربون صدقه هاي صوري  ، ديگه دوس ندارم اينجارو ..خستم از وقت هدر دادناي الكي از انرژي هايي كه منفي هاش بيشتر از مثبتاشه .. ديگه حوصلشو ندارم ازش خسته شدم .. ازينكه هر شب ١١ شب تا ٤ صبح بي وقفه اينجا بودم حالم بد ميشه خداحافظ
2728
اخه دوس دارم موهام سالم بشه

بهتره یه مقدار تو نت سرچ کنی به نظر من که انجام ندین اون ماده ای که بعث صافی مو میشه سرطان زاس بعدشم کار حساسیه هر جور با اتو شکل بدی همون جور میمونه خیلی سخته

دختر گلم قند عسل منو بابایی چشم براهتیم به موقع بیا که لباسات داره دست دوم میشه بس که ماچش کردیم😅.(دختر آبانی من) 😍💗👨‍👩‍👧
بهتره یه مقدار تو نت سرچ کنی به نظر من که انجام ندین اون ماده ای که بعث صافی مو میشه سرطان زاس بعدشم ...

ممنون از راهنماييت عزيزم

اره خودم خریدم ۱۵۰ تومن

اينترنتي خريدي يا از مغازه؟

سلام عزیرم اصلا این کار رو نکن .... کلی اسیب میبینی فقط برو سالن   تازه موادی اومده به نام المنت  واقعا عالیتر از کراتینه  .من اللن نزدیک ۸ ماهه  موهامو صافی دایم کردم و خیلی هم خوب مونده  اصلا هم ریزش مو ندارم  . تازه موهای من دکلره و خشک بود الان هم نرم شده و هم صاف . برای عید هم میخوام چند تا تیکه مش خوشگل در بیارم . میخوام برم  همونحایی که صافی انجام دادم . موادش عالیه  شمارشو میزارم براتون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹  در ضمن خیلی هم عالی مشاوره میدن .

سلام خانوماي عزيز.يه راه ديگه کراتين کردن تو خونه بدون دردسر و هزينه اين روشه: نصف ليوان آب گرم ،يه قاشق غذاخوري پر پودر ژلاتين (حيواني باشه بهتره، بدون عصاره بدون بو و طعم باشه)، يه قاشق چاي خوري روغن زيتون . موادو مخلوط کنيد و روي موهاتون اسپري کنيد يک ساعت بمونه بعد آبکشي کنيدبا آب ولرم ، موهارو صاف و خوش حالت ميکنه به خصوص موهاي نازک با اين محلول موهاتون ضخيم و تقويت هم ميشه به شرط استفاده هفته اي يکبار . خودم استفاده کردم خيلي خيلي راضيم اميدوارم به دردتون خورده باشه 

تو گريه هاي بي صداي شبونمي
من انجام دادم کراتینه دو جوره صافی  احیا من احیا انجام دادم موهام خیلی وز بود ولی الان خیل ...

سلام عزیزم میشه لطفا از تجربت بگی؟و اینکه چه مارکی خریدی و شیوه ی انجامش چطوری بود؟؟