2726
عنوان

میخوام لاغربشم

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 44 پست
جدی خوش بحال مامانتون چقد اراده داره 

آره گلم. خییییلی ماشالا اراده ی قوی داشت الان عاااالی شده. تو عروسی من همه میگفتن مامان عروس حاملس؟ 😂😂😂تا این حد شکم داشت الان ماشالا خییییلی لاغر شده همه میگن به مامانت بگو بسه دیگه چیزی ازش نموند که

نمیدونم اسمشو چی بذارم حکمت یا قسمت.خدایا چرا گرفتیش😭😭😭😭

توی نت خوندم که کیست هم یکی از عوارضش چاقی منم کیست داشتم بااین که توی خونه خیلی کارمیکنم و تحرکم زیاده وسبزی و میوه میخورم و غذامم زیاد نیست ولی بازم شکم و پهلو دارم تایکسال بعد عقد ۴۸ کیلو بودم ودوسال بعد عروسی ۵۸ شدم خیلی ایده ال بوداماالان ۶۴ شدم 😣

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره گلم. خییییلی ماشالا اراده ی قوی داشت الان عاااالی شده. تو عروسی من همه میگفتن مامان عروس حاملس؟ ...

اخی چ بامزه پس خیلی زحمت کشیده 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

امضات دوس دارم نرگس جون دعا میکنم هرکسی درانتظار نی نی انشالله به همین زودی خدا بهش لطف میکنه 

2728
من خودم همین الان دارم تو اتاق راه میرم؛ چای سبز هم واسه خودم ریختم منتظرم یه کم سرد شه بخورم

چای سبز منم اماده شد جاتون خالی 

عزیزم فقط شیرینجات و غذاهای اماده و سرخ کردنی رو قطع کنه در کنارش یه ساعت ورزش یا میاده روی منم دوماه شروع کردم تا الان ۷کیلو کم کردم البته غذام هم تقریبا نصف کردم.

عزیزم فقط شیرینجات و غذاهای اماده و سرخ کردنی رو قطع کنه در کنارش یه ساعت ورزش یا میاده روی منم دوما ...

افرین به ارادتون ممنون که راهنمایی کردین

امضات دوس دارم نرگس جون دعا میکنم هرکسی درانتظار نی نی انشالله به همین زودی خدا بهش لطف میکنه 

فدات عزیزم مرسی 😢😢😢لطف میکنی

نمیدونم اسمشو چی بذارم حکمت یا قسمت.خدایا چرا گرفتیش😭😭😭😭
برو فیتنس ۱ ماه جواب میگیری اونم ۱۰ کیلو

واقعا

ممنون عزیزم

2706