2737
2739
عنوان

مامانا کمک

166 بازدید | 23 پست

دخترم ۱۵ ماهشه میخوام از شیر بگیرمش،چون اصلا غذا نمیخوره وخیلی وابسته شده به شیرش.

نظرتون چیه؟

دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرم نبايد اين كارو كنيد براش زوده تو روحيش تاثير داره از الان يواش يواش با ارامش بايد اين كارو ك ...

اخه هیچی نمیخوره خیلی کم کردم ولی بازم نمیهوره

دختر نازنینم ،عزیزک مامان،مرسی که پا گذاشتی به دنیای من و بابایی.هیچوقت تنهات نمی زاریم هیچوقت.
خیلی زوده من تا 3سالگی شیر دادم😉

شاید بچت غذاش خوب بود

اگه بگم یه وعده هم نمیخوره باورتون نمیشه خواهرم میگه تااز شیر نگیریش غذا نمیخوره

2738
میدم ولی نه هییییییچ تاثیری نداره

اولش سخته ولي ببينه كه شما هر روز اين كارو باهاش ميكني عادت ميكنه با سرنگ هم ميتوني بدي البته روش خوبي نيس ولي تو بچه هاي بد غذا چاره ايي نيس شربت مولتي ويتامين خودش اشتها اوره امتحان كردي تا حالا

اولش سخته ولي ببينه كه شما هر روز اين كارو باهاش ميكني عادت ميكنه با سرنگ هم ميتوني بدي البته روش خو ...

ویتامیناشومیدم سر موقع .

آره اشتهای پسر من خوب بود شیرم زیاد دادم کاش تا 18 ماهگی شیر بدی چون شیر خودتون هزار بار مقوی تره

اخه بدبختاته شیرخشکیه ،شیرخودم نیس که

2706