1147
1273
عنوان

اسمتون چیه ؟اسم شوهرتون چیه ؟😊

2140 بازدید | 98 پست

بیاید اسماتونو بگید که بتونم صداتون کنم و اسمتونو بدونیم ☺ببینیم اسم خودتونو  شوهراتون  به هم میاد 🤗

دختر ایل بختیارم

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

اسمه خودم عاطفه اسمه شوهرم هم اصغر 

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟
1291

فاطمه و علی😍😍

هیچ کس نمیخاد شمارو به زور ببره بهشت. ولی نخواهیم گذاشت جوونای مارو با خودتون ببرین بهجهنم.از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)
1281
توکا قلی😍

پروفایلت از اون بچه خوشگلاستااااا😅😅

هیچ کس نمیخاد شمارو به زور ببره بهشت. ولی نخواهیم گذاشت جوونای مارو با خودتون ببرین بهجهنم.از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)

عقدس 

قلمراد 😜😜😜

قلی صداش میکنم 

عقی صدام میرنه 

دروغ میگم خخخخ

تیکرم برای بارداری نیست.. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹
1226

سلام عزیزم.من مجردم.سنتیا صدام کن🌹🌹🌹

البته اسم خودمو خیلی بیشتر دوست دارم اما اینجا اسممو نگم بهتره اگر اشکالی نداره😘

تو حق نداری ب چیزای منفی فکر کنی ....... چون تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته 😍😍😍🌹🌹🌹
1280