2737
2734
عنوان

خر خر بینی 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 26 پست
اره قطره همونه زادیتینو دفعه پیش داده بود ولی زادیتن رو تا اخرش بده وسطا قطع نکنی

ن الان هر دوازده ساعت بش میدم قطره رو هم میریزم ولی دیدم الان که خوابه هی خرخر میکنه بد خودم حس بدی بهم دست داد دست پاچه شدم گفتم شاید کسی مشکل منو داشته باشه از اطفالم دورم بخاطر همین تاپیک زدم

دخته جنوبوم 😆😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اینجام هوا سردم نیس هنو کولر میزنیم و شرجی خشک نیس هوا 😣 چون آسمم داره میترسم ازون باشه راحت ن ...

@fatima8777‍ 

دیگه به هیچ وج نگو با مهدیه آشتی کن مهدیه مرد تمام 

از این به بعد یا طرف اونی یا طرف من حق نداری لغو بزنی چون دست به کارای بدی میزنم 

یا تو اکیپ من یا تو اکیپ اون مشخص کن 

الان قراره تاپیک بزنم

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
2728
@fatima8777 ‍  دیگه به هیچ وج نگو با مهدیه آشتی کن مهدیه مرد تمام  از این به بعد یا ...

@fatima8777    

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
@fatima8777 ‍  دیگه به هیچ وج نگو با مهدیه آشتی کن مهدیه مرد تمام  از این به بعد یا ...

همین بحث و با دوستام قبلا تو مدرسه داشتم و هیچوقت ام بین اون و اون یکی یکی رو انتخاب نکردم ...

این اکیپ خیلی وقته پاشیده دیگه برام مهم نیست میخواید دوست شید یا نشید 🤏🏻

هر چی کمتر بیام سایت راحت ترم🤏🏻

با این کار من و از دست میدید ! 

👋🏼👋🏼👋🏼👋🏼👋🏼👋🏼👋🏼👋🏼👋🏼👋🏼

@tika_lb   میبینی؟ کاش هیچوقت نمیومدم تو این اکیپ ! اگه نبودم هیچکدوم ناراحت نشید هر کی تا یه حد تحمل داره بعدش خسته میشه ! 

همین بحث و با دوستام قبلا تو مدرسه داشتم و هیچوقت ام بین اون و اون یکی یکی رو انتخاب نکردم ... این ...

غلط کردم غلط کردم باشه

2738

مثلا  قبلا آدم حساب میشدم تو اکیپ تون؟ 

بست صفحه سی صفحه می‌رفتید جلو حتی بیشتر 

تا خودم بیام یه خورده حرف بزنم 

چند بار منو تک کردید هوم؟ 

نگفته بودم ولی همیشه هیمسه از همون اولشم توی اکیپ تون غریبگی میکردم و این اذیت ام میکرد حتی چند روز نمیومدم سایت فک می‌کنی چند بار تک شدم توی سه روز ؟ یه بار اونم مهدیه تک ام کرد 

در کل خواستم بگم یکی از دوستای مهم تون نبودم یه آدم معمولی بودم 

❣️❣️❣️

مثلا  قبلا آدم حساب میشدم تو اکیپ تون؟  بست صفحه سی صفحه می‌رفتید جلو حتی بیشتر  ...

قربونت شم من ببخشید تو دردونه ی منی 🥺🥺🥺🥺