2737
2734
عنوان

خر خر بینی 😭

387 بازدید | 26 پست

پسرم شنبه مریض شده بود تازه بردم دکتر که طول نکشه آب ریزش بینی و سرفه و عطسه ک گفت ریه اش ی کوچولو عفونت داره حالا سه روز گذشته از مصرف داروش همه چیش حوبه فقط خر خر بینی داره اونم تو خواب 😥 یعنی دوباره سرماخورده تو بیداری نفسش راحته تو خواب خر  خر میفته و انگار کیپ میشه دوبار باز بشه  😭😭😭 رو مخمه انگار خودمو دارن خفه میکنن 😢

ازین هوای پاییزی فقط سرماخوردگیش نصیب ما شد😢اَه اَهههه 

دخته جنوبوم 😆😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخور بزارید شاید بینیش خشک میشه بخاطر فصله

اخه اینجام هوا سردم نیس هنو کولر میزنیم و شرجی خشک نیس هوا 😣

چون آسمم داره میترسم ازون باشه راحت نفس نمیتونه بکشه تو خواب

دخته جنوبوم 😆😄
2731
دقیقن مثل دختر15ماهه من شرایطش.دکتر گفته باید دورش طی بشه    

لا مصب اینجا ی دکتر متخصص اطفال نداره 😔 باید صب کنم فردا پسرمو ببرم یه شهر دیگه پیش اطفال خیلی رو اعصابمه 😢 فکنم داروهاش خوب نبودن

دخته جنوبوم 😆😄
لا مصب اینجا ی دکتر متخصص اطفال نداره 😔 باید صب کنم فردا پسرمو ببرم یه شهر دیگه پیش اطفال خیلی رو ا ...

ن بابا.صبورباش.ب دونه بده سینش نرم بشه.یک پارچه هم ب ویکس آغشته کن بزاربالای سرش شبا یکم بهترمیشه

ن بابا.صبورباش.ب دونه بده سینش نرم بشه.یک پارچه هم ب ویکس آغشته کن بزاربالای سرش شبا یکم بهترمیشه

ب شوهرم بگم بخره امتحان کنم خسته شدم با این مریضیای عجیب 😄

دخته جنوبوم 😆😄
2738
من دیشب دخترمو بردم دکتر بخاطر اینکه صبا از خواب بیدار میشد بینیش کیپ میشد در طول روزم خیلی بینیشو م ...

من شربت زادتین بش میدم قطره بتامتازون نیس؟ بنفشه؟

دخته جنوبوم 😆😄
ویکس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!برا بچه ای ک آسم داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بییییخییال

😳 بخدا خسته شدم خوب نمیدونم چیکار کنم ی مدت راحت بودم دوباره باز سرماخوردگی اومد سراغش 

دخته جنوبوم 😆😄
2706