2726
عنوان

بتا لطفا يك لحظه بياين

366 بازدید | 25 پست

من تازه شنبه پيش لانه گزيني داشتم و اين شنبه ازمايش دادم ٢٠٩ بود دوباره امروز ازمايش دادم شد ٤١٠ 

رفتم دكتر گفت كم زياد شده 

كسي هست كه تجربه اي مثل من داشته باشه😔

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻

اصلا اين كارا جيه هرجروز بتا ميدي..  بسپار ب خدا و هرروزم ب خودتو نينيت استرس نده من ك ازمايش تيتر بتا هم ندادم . 

خداجونم ممنونم ازت .......نيني مو هممونجور ك معجزه كردي دادي همونجورم حفظش كن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا اين كارا جيه هرجروز بتا ميدي..  بسپار ب خدا و هرروزم ب خودتو نينيت استرس نده من ك ازمايش ت ...

اخه اين دكتر احمق گفت

شما هفته چند رفتي واسه صداي قلب؟؟

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
2728
عزیزم کم نیس که . باید به فاصله ی دو روز دو برابر بشه . الان برای شما حدود دو برابر شده دیگه 

نميدونم به خدا اين دكتره به من گفت

آره عزيزم من  متاسفانه منجر به سقط شد حد اقل بايد بتاتون تو يه هفته ١٠٠٠ ميشد حالا نظر نهاي ...

شما چند بودي كه سقط شد

لكه بيني هم داشتي ؟؟ 

آره عزيزم من  متاسفانه منجر به سقط شد حد اقل بايد بتاتون تو يه هفته ١٠٠٠ ميشد حالا نظر نهاي ...

عزیزم ایشون به فاصله ی دو روز بوده نه یک هفته . هفته قبل لانه گزینی داسته . این هفته بتا داده

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
عزيزم تو يه هفته همدو برابر نشده حتي از اين شنبه تا اون شنبه حدود دو برابر شده

عزيزم من شنبه هفته پيش بي بي زدم منفي بود و ٥ شنبه تازه مثبت شد كه من شنبه اول مهر ازمايش دادم ٢٠٩ بود

2706