2703
2553

سلام 

من همیشه تو خرید شامپو مشکل داشتم.

دلم میخاد یه شامپویی بزنم که واقعا موهام بوی حمام بده یعنی هم عطر خوبی داشته باشه هم مو رو براق و لطیف کنه

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩

شامپوسيب قيمت زير3تومن فكركنم   آي بو حموم ميدي آي بو حموم ميدي كيف ميكني  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

🍏😁 

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩
شامپو تخم مرغی داروگر ...خخخخخخخخخخ

اونکه در رده اوله ولی یچی برای بعدش میخام که موها بوی خووووب و باکلاس بگیره😬😂🙏🌸😂

2714

واقعا!؟

من متخصص پوست برام تجویزکرد فولیکا،ایرانی هست یازده تومنه باماسک موی بیول برای نرمی چونذموهام خشک هست اینم 17تومن

هوهوی باد نیست که پیچیده دررواق        خیل ملائکند رضایارضا کنند
اونکه در رده اوله ولی یچی برای بعدش میخام که موها بوی خووووب و باکلاس بگیره😬😂🙏🌸😂

من یه مدت یه ماسکی داداشم از کربلا برام آورده بود که بعد از شستن سر روی مو میذاشتم بعدش هم میشستم بوش محشر بود

ولی اسمشو یادم نیست اتفاقا کلی هم تو مغازه های آرایشی گشتم ولی ندیدمش..

ماسکها هم خیلی خوشبو هستن

نه باباواقعا چيه    

😂😂😂😂

2706