1265
1292

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
اوووو خیلی اما الان یکی تاپیک زده شوهرش دکتره حسودیش شده چرا مردم شوهرش رو دکتر صدا میزنن و میخواد ...

وااااااااای 😆😆😆😆😆

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍

ی خانمی میخواست بره خاکسپاری یکی از نزدیکانش ک جوون هم بود،تاپیک زده بود نظر سنجی هرچی همه میگفتن جوون بوده زشته آرایش نکن و برو میگفت بدون خط چشم اصلا نمیتونم

من موندم چجوری تو اون شرایط تاپیک زده بود!!

دعاکنین من ب حاجتم برسم نی نی سایتو شیرینی میدم😆
اوووو خیلی اما الان یکی تاپیک زده شوهرش دکتره حسودیش شده چرا مردم شوهرش رو دکتر صدا میزنن و میخواد ...

دیگه همه دارن کم کم توهم میزنن...

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
1315

واااااااااای... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

🌯 ‏با یک تکه سنگک هم میتوان مست شد، اگر پنیرت، پنیر لیقوان باشد🧀😊                                  و  یار آمده باشد و با خودش مشروبات الکلی آورده باشد😆😎✌️🍷
همونی ک تو شمال فامیلشون تجاوز کرده بود شوهرش پشت در بود و اینم پست میزاشت یادتون میاد من خاموش بودم ...

راستكي بود حالا؟؟؟ واااي😮😮

شما به گوز خودتم بگی عاشقتم خودشو چُس می کنه😂وای به حال آدما😕
1226

قبلا ها ک عضو سایت نبودم یکی تاپیک زده بود میگفت عرق شوهرم بوی نی نی میده  

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!

تاپیکایی که میگن بیایید جنسیت بچه مو حدس بزنید!!!

اصلا نمیفهممشون!

مگه چند تا حدس هست یا دختره یا پسر دیگه!

بدون علایم هم نصفی درست میگن خب!

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"
1280