2726
سلام دوستان

پسرم 2 سال و دو ماهش هست و از دو سالگی که شیر رو ازش گرفتم دیگه اصلا شیر نمی خوره شاید بزور و هزار تا کلک نصف یه شیر پاکتی کوچیک رو ... از کمبود کلسیم خیلی می ترسم و اینکه قدش بلند نشه ... در ضمن غذا خوب می خوره ...
کسی هست تجربه داشته باشه و یا بتونه مکمل و یا جایگزین برای شیر رو به من معرفی کنه تا با مشورت با دکی به پسرم بدم ... ممنونم
فرفری جون دختر داداش منم همینجوریه.کوچیک که بود دوغ بهش میدادن.الان هم که بزرگ شده و کلاس اول ابتدایی هست چون دوغ هم خوب نمیخوره دکترش گفته بستنی بهش بدن که کلسیم بدنش رو تامین کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه دارو نداده بود الان بهش بستنی میدن میخوره.

راستی یادم رفت اینم بگم دختر داداشم کشک هم زیاد میخوره.

دختر من الان 20 ماهشه هروقت که کم شیر میخوره(هنوز بهش شیر خودمو میدم) بهش کشک میدم.کشک جامد ولی نرم راحت دهنش میکنه و تیکه های کوچولو ازش جدا میکنه میخوره.

شما هم به پسرت کشک بده .فکر کنم کشک رو دوست داشته باشن همه بچه ها.
فرفری عزیز نا امید نشو و کوتاه نیا . دختر منم وقتی از شیر گرفتمش دیگه به شیر لب نزد من هزار راهو امتحان کردم . انواع مختلف شیشه لیوان و نی تا اینکه با طعم دنده های شیر براش شیر طعم دار درست کردم و یه بار که خیلی گرسنه بود بهش شیر کاکاوو دادم و خورد و بعد از اون به شیر معتاد شده
پودر کاکاوو نسکوییک مخصوص بچه ها که کلی هم ویتامین و کلسیم داره
دنت دسر هم برای عصرانه بهش بده
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد