2737
2734
اگ کاشت مو انجام بدین بصرفه تر از ماینوکسیدل هس شما مجبور تا اخر عمر استفاده کنی اگ ول کنی هرچی دراو ...

من کاشت انجام دادم اما در نیومده بعد شیش ماه ماینوکسیدیل بنظرت بزنم ؟دکتره میگه بزن من خودم میترسم بقیه موهامم بریزه 

با سلام . حسین مهدوی هستم ...

موروثی دچار تاسی هستیم .

تحقیقات و تجربیاتم میگه (چنانچه عام مینویسم و اشکالی هست بفرمایید زین پس به نگارش کتابی روی بیاورم ) چیزی به نام تاسی موروثی وجود خارجی نداره . اما ضعف موروثی در پیاز مو وجود داره . چنانچه بتوانید در زمان مناسب این ضعف را رفع و پیاز مو را قوت دهید ، مشکل تاسی هم نخواهیدداشت . شخصا این تحقیق و تجربه را دیر کسب کردم و متاسفانه نیمی از موهای فوقانی سرم را از دست دادم . اکنون دوماه است که ماینوکسیدول استفاده میکنم و هر هفته از موهای سرم عکس میگیرم ... انچه یقین شده این است که فعلا کرکهایی در قسمتهای فاقد مو پدیدار شده . هر هفته یکروز هم ماینوکسیدول را قطع کرده واز روغن دست ساز خودم که کندش پایه ان است استفاده میکنم و برای اینکار هم دلایل منطقی خود را دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پارسال قرص جستیران خوردم بشدت موهام ریخت دوباره شروع کردم استفاده خیلی راضیم  یه مدت هرشب زدم ...

سلام هنوز هم استفاده میکنین؟ ریزش موهاتونو ثابت نگه داشته؟

ماله منم هورمونیه نزدیک یه ساله استفاده میکنم 

ولی دلم میخواست قطعش کنم و رو به گیاهی بیارم

2731
نه میخام انجام بدم،البته خواهرمم میخاد انجام بده  من شاید مجبور باشم صب کنم بعد باردار شدنم ول ...

بعد باردار شدن...

چقد زود گذشته  و الان  ۱۶ هفته مونده به تولد  نمیدونم این کامنت رو میبینین یا نه امیدوارم موفق و موید باشید 

2738
من بطور متناوب تقریبا بیست ساله

وااااااااااااااااااوووو

بیییییییییست سااااال ؟

عوارضی نداره؟

الان خرمن گیسو هستی؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
وااااااااااااااااااوووو بیییییییییست سااااال ؟ عوارضی نداره؟ الان خرمن گیسو هستی؟

خیلی   

هیچ فایده ای نداره

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

من کلا موهای پر و بلندی دارم اما جلو موهام و قسمت شقیقه ها کم پشت و ضعیف شده بود و خط رویش داشت به عقب میرفت و یه جورایی براق شده خط رویش موهام ... الان حدود یک ماه و نیم دارم استفاده میکنم که ماه اول هر ۱۲ ساعت بود از ماه دوم روزی یک بار ... موهای کرکی زیادی در اومده در قسمت خط رویش و شقیقه ها که اون براقی رو از بین بردن و روز به روز هم دارن بلند تر و ضخیم تر میشن و خط رویش موهام هم داره جوونانه تر میشه ... فقط ادامه بدید و به موقع استفاده کنید و امیدتون به خدا باشه حتما هم تا ۴ ماه استفاده کنید . من از همین ایرانی ها هم استفاده کردم جواب داد 

2706