2726
عنوان

دوستان

103 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها بالاخره خواننده فعال شدم همتون دوست دارم و می شناسمتون چیزای خوب یاد گرفتم ازتون عزیزان ساعت های زیادی به سایت می یام واز بودن با شما لذت  می برم دوستانی بهتر از شما ندارم اگر ممکن به خبرگزاری صداو سیما فارس برید و به کد ۲۹۲  رای بدید یک دنیا ممنون تو این شب های محرم دعاگوی همتون هستم سپاسگزارم

هنو عضو نشده،،تبلیغ میکنی که رای بگیری؟😂😂

🌷🌷تو حق نداری به چیزای منفی فک کنی،تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته🌷🌷😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عضویتت هم مبارک، خوووش اومدی،،،بپر بالا،،دم در بدههه🏵😂😂😂😂

🌷🌷تو حق نداری به چیزای منفی فک کنی،تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته🌷🌷😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
نه عزیز اسمت دیده بودم دوست داشتم اما دلی فاطیما ارزو  ساغر  بانوصباح و داستان ها را یادم

اوکی موفق باشی. 

مرسی عزیزم خوشحال شدم چه بامزه اخی شرمنده  خودم گفتم شاید همین فکر کنید

حالا که فکر کردیم😂😂😂 ما باااهوشیم. راستی صبح تو ام بخیر..ان شا ا...همیشه شااااد باشی...فاز منف نریاااا😂😂😂