2410
2553

دیگه بچه داره خب دستش بنده

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه بچه داره خب دستش بنده

همین الان یاد نظری که تو تاپیک دیروزی یکی از بچه ها گذاشته بودی افتادم ریسه رفتم از خنده😂😂😂😂

حاجیتون رفت پی کار و زندگیش  ایشالله هرکی آرزوی مامان شدن داره زودتر به آرزوش برسه واسه منم دعا کنه  
2720
همین الان یاد نظری که تو تاپیک دیروزی یکی از بچه ها گذاشته بودی افتادم ریسه رفتم از خنده😂😂😂😂

چی بود بگو منم بخندم     

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2714
من از عهد دقيانوس اومدم😂

چطوری هم شهری😘

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

دیروز تو تاپیک من بود😊

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
چی بود بگو منم بخندم      

البته باید تو اون لحظه بودی ولی واسه من جالب بود😂😂

یکی از بچه ها تاپیک زد چیکار کنم؟؟

بدون اینکه یک کلام توضیح اضافی بده فقط همینو نوشت 

بعد دقیقا زیرش شهره نوشت :

چم چاره کن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

واااای خدااااا خیلی خوب بود😂😂😂😂😂

حاجیتون رفت پی کار و زندگیش  ایشالله هرکی آرزوی مامان شدن داره زودتر به آرزوش برسه واسه منم دعا کنه  

من بعد چندماه اومدم 

به هيچي وارد نيستم

با اين ورژن نيني سايت ميخوام تاپيك بزنم نميشه.☹️

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
ممنون شهره جون تو خوبي؟ ميخواستم احوالپرسي كنم گفتم شايد منو يادت نياد😅

فدات ن گلم من همشهریامو یادمه😂

البته باید تو اون لحظه بودی ولی واسه من جالب بود😂😂 یکی از بچه ها تاپیک زد چیکار کنم؟؟ بدون اینکه ...

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2706