2703
2553

سلام وزن تولد دخترم 3 کیلو بود یک ماهگ 4 کیلو شد و دو ماهگی 4700 بود الان که سه ماهشه 5400 کیلو وزنشه.. چیکار کنم وزش بالا بره و شیرم چرب بشه؟؟ بیشتر شیر خودمو میخوره روزی یک وعده شیرخشک میدم بهش

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کره محلی هرروز میخورم ..شیر هم سعی میکنم روزی دو لیوان بخورم ..  اول شیرم شبیه آبه آخرش یکم سف ...

فکر کنم درستش همینه 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2714

مامان من پسته شامی میخورد سر برادرام

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

عزیزم این دسته شما نیست خیلی در همین حد که خودتون رو تقویت کنید کافیه وگرنه بعضیا شیرشون غلیظه وبچه هم با مقدار کمتری سیر میشه بعضیا هم آبکی هست که مقدار بیشتری باید بهخوخورن تا سیر بشن  

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

شیر دادن هم مدل داره،ده دقیقه ی اول از هرسینه آب میاد بعدش غلیظ تر میشه مواد غذایی داره،باید یه سینه رو کامل بدی تاسیربشه،دفعه بعد اون یکی،وگرنه اگه نصفی از این نصفی از اون باشه بچه همش آب میخوره یه همچین چیزایی تو یه مطلب پزشکی قبلا خوندم

واسه دخترم هانا دعا کنید سالم به دنیا بیاد

من پسرم نوزاد نارس بود يه شير خشك قوى بهش ميدم مخصوص نوزادان نارس يا كم وزن هست  ولى هيچ شيرى مثل شير مادر نميشه  ولى ميگى يه وعده ميدى اسمش سيميلاك نءوشور  هستش براى وزن دهى خوبه  همه داروخانه ها ندارن بايد برى شبانه روزى جمال زاده  و ١٣ابان با نسخه ميدن 

مامان رضا جون .. شیرم نمیدونم خوبه یا نه ولی دخترم خیلی کم شیر میخوره شاید فقط ده دقیقه شیر بخوره و یک ساعت و نیم نا دو ساعت میخوابه .. از کجابفهمم خوبه شیرم؟؟

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
2706