2733
2739
عنوان

کیاریداکت جنین انجام دادن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14569 بازدید | 75 پست
مجوز یا نامه ... چیزی خواستن؟

دکتر تارا خودش میفرسته غربالگری مجوز میده

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش دکتر تارا انجام دادی ؟ روش عمل چطوره ؟  بعدش مشکلی پیش نیومد ؟

زهرا جان اومدی ، حتما اطلاعات بده 

منم سه قلوام 

رفتم پیش دکتر تارا گفت هفته دوازده ntانجام بده و بعد ریداکتت میکنم

گفت مثل امینوسنتزه 

ولی میخوام بدونم بیهوشی یا بی حسی داره ؟ 

چقد عملش طول میکشه ؟ بعدش استراحت مطلق بودی ؟اتفاق بدی نیوفتاد بعدش؟

2728
زهرا جان اومدی ، حتما اطلاعات بده  منم سه قلوام  رفتم پیش دکتر تارا گفت هفته دوازده ntان ...

سلام عزیزم شما ریکدایت کردی؟منم ۳قلوام میخوام یکیشو ریکدایت کنم.چه جوری بود واسه جنین های دیگه ضرر نداره؟

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون
بله انجام دادم 

سلام خانومی ریداکت جنین چطوربود؟میشه توضیح بدین سخت بود؟من دوقلوباردارم یکی ازجنین هام ان تیش ۶.۵بودNBهم دیده نشد دکترم گفت بایدازبین ببری اماپیش دکترپرناتولوژیست رفتم گفت بایدازدوتاجنین آمینوبگیری حالامن میخوام بدون آمینوریداکت کنم میشه درموردش توضیح بدین که کجارفتین وهزینه اش چقدر شد؟

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
2738

سلام گلم 

توی ریداکشن دارو از طریق یه آمپول ظریف از روی شکم وارد کیسه آب میشه و با تزریق دارو قلب جنین از بین میره 

۴۸ ساعت مراقبت لازمه و بعد یه هفته سونو برای تایید حذف جنین 

خیلی سخت نیس 

من مشهد بیمارستان دولتی ام البنین انجام دادم ۲۰۰ هزار 

بستری هم نشدم 

یه عمل سرپایی بود

بچه ها کسی نیست بیاد از تجربش بگه 😞

خانومی تو رو خدا بیا از تجربیاتت بگو منم ۴ قلو باردارم دکتر برا منم پیشنهاد کاهش جنین داده خیلی میترسم 

مامانا به دادم برسین

جان و جانان منین💕

خانما  من هنوز هفته ۵ هستم برای ریداکت زود نیس بهمنم گفتم برم بیمارستان ام البنین دکتر تارا،کسی اطلاعات داره ممنون میشم راهنمایی کنه

خدیا به خاطر همه چیز شکرت🙏،خودت مواظب نی نی هام باش🙏،به همه منتظرا نی نی خوشکل بده🙏
خانومی تو رو خدا بیا از تجربیاتت بگو منم ۴ قلو باردارم دکتر برا منم پیشنهاد کاهش جنین داده خیلی میتر ...

آخی عزیزم،طبیعی 4 قلو دارید؟نگران نباش اینقدر علم پیشرفت کرده که همه مشکلی حل شدنیه..منم دوشنبه آی یو آی دارم برام دعا کن بگیره و منم مامان بشم

لا حول ولا قوته الا بالله......
آخی عزیزم،طبیعی 4 قلو دارید؟نگران نباش اینقدر علم پیشرفت کرده که همه مشکلی حل شدنیه..منم دوشنبه آی ی ...

منم با آی یو آی ۴ قلو شدم نگران نباش استرسم نداشته باش ایشالله مثبت میشی

جان و جانان منین💕
خانما  من هنوز هفته ۵ هستم برای ریداکت زود نیس بهمنم گفتم برم بیمارستان ام البنین دکتر تارا،کسی ...

ریداکت رو یا هفته ۸ میکنن یا هفته ۱۲ تا ۱۳ یعنی بعد غربال گری اول

جان و جانان منین💕
سلام گلم  توی ریداکشن دارو از طریق یه آمپول ظریف از روی شکم وارد کیسه آب میشه و با تزریق دارو ...

خیلی ممنونم خیلی نگرانم درد نداش بیحسی شدی یا بیهوش؟

جان و جانان منین💕
2706