2733
2734

من سه ماهه اقدام به بارداری کردم. دو ماه اول پری منظم بود ولی ماه سوم سه روز عقب انداختم. بنظرتون دلیلش چیه. 

اصلا پری عقب بیفته بهتره یا جلو بیفته. 

لطفا بیاین و تجربیاتتون رو بگید. ممنون

تو ماه منی , بتاب و بمون . دلم روشنه , به آیندمون

چون بدن ب اسپرم ک حاوی پروتعین و مواد قندی هس واکنش نشون میده...و چن ماهی باعث نامنظم شدن پریود نیشه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هیچی فقط واس سرکار گذاشتن ما خانوماس  😆😆😆

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
رحم داره اماده میشه واسه باروری .من تو اقدام بودم که پریودم زودتر از موعد شد جلو افتاد چند ماه وبعدش ...

رحم من ۸ماهه هنوز اماده نشده لا مصب.  خیلی دیر میجنبه  😆

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2738

قضیش اینه..... یه دل میگه برم بشم یه دل میگه این ماه نشم .بذار واسه مااااااااه دیگه ...شاید بشه شایییییید نشه....😀😀😀😀😀😀😂منم خیلی طول کشید بدون هیچ مشکلی حامله بشم وعقب جلو میشد طوری که حامله شدم باورم نمیشد

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥

دوستان وقتی پریود عقب جلو میشه تخمک گذاری هم معلوم نمیشه کیه؟ یا تخمک گذاری همون روز 15 سیکل هست؟؟؟ منم میخوام از مهر اقدام کنم   لطفا سوالمو جواب بدین ممنون

خداجونم میشه به منم یدونه نی نی خوشمل بدی اینماه نی نیم بیاد تودلم منم مامان بشم؟!😘 میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستی؟! 😘
از فردا شروع کن به ورزش و خوردن چیزای گرم ...انشالله این ماه میشی اگر حتما ورزش کنی

عزیزم ورزش خاصی منظورته یا پیاده روی اینا .

عزیزم ورزش خاصی منظورته یا پیاده روی اینا .

ورزش خاصی نه اما پیاده روی و حرکات ساده طوری که بدنت فعال بشه ..دلیل اینکه عقب جلو میشه و اتفاقی نمیافته اینکه که بدن زورش نمیرسه باید تخمدانات رو فعال کنیبا ورزش و غذاهای گرم

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥
ورزش خاصی نه اما پیاده روی و حرکات ساده طوری که بدنت فعال بشه ..دلیل اینکه عقب جلو میشه و اتفاقی نمی ...

ممنون عزیزم

2706