2726
عنوان

مشکل لوازم خانگی و یخچال داشتین در خدمتم.

| مشاهده متن کامل بحث + 10981 بازدید | 96 پست
دماش بالاس روی 6 اماوقتی میارم پایین اصلا خنک نمیکنه خواهر

والا من الان تو نی نی سایت خوندم اکثرا میگن دمای شیش واسه یخچال بالاست میگن باید رو سه باشه

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
والا من الان تو نی نی سایت خوندم اکثرا میگن دمای شیش واسه یخچال بالاست میگن باید رو سه باشه

واقعانمیدونم آخه خنک نمیکنه حالابازامتحان میکنم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پنکمون وقتی روشنش میکنم اول کمی پره هاش حرکت میکنن بعد ایست میکنن باید بزنم رو دور تند تا حرکت کنه حالا امشب صدای خروس میداد جوری که همه از خواب پریدن ایا قابل تعمیر هست؟

سلام پنکمون وقتی روشنش میکنم اول کمی پره هاش حرکت میکنن بعد ایست میکنن باید بزنم رو دور تند تا حرکت ...

کاربری اقای تعمیرکار ترکیده سوال نفرمایید 

واسه نفرات بعدی گفتم 

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
2728

سلام فریزر پارس دارم گذاشتیمش تو بالکن... هوا گرمه... همیشه دماش 18 بود اما یه هفتس میره روی 9 و 10 و بوق میزنه.... چکارش کنم ممنونم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی
سلام فریزر پارس دارم گذاشتیمش تو بالکن... هوا گرمه... همیشه دماش 18 بود اما یه هفتس میره روی 9 و 10 ...

سلام دوست عزیز، یخچالت درست شد؟

چجوری؟

یخچال من سامسونگ

دماشباید بین ۱تا ۷باشه

میپره رو ۹

چیکارش کنم؟

شما که داری امضامو میخونی، لطفا برا کار پیدا کردن همسرم یه صلوات بفرست.
سلام دوست عزیز، یخچالت درست شد؟ چجوری؟ یخچال من سامسونگ دماشباید بین ۱تا ۷باشه میپره رو ۹ چیکار ...

سلام عزیزم 24 ساعت خالیش کردم بعد 4 ساعت بدون مواد و خالی زدمش به برق بعد از 4 ساعتدماش رسید به معمول همیشه یعنی 16. بعد مواد گذاشتم توش.... اینو نمایندگی بهم گفت

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی

حتما یادت نره اگه خالیش کردی باید 4 ساعت خالی خالی خالی برنی به برق

اقای برفچال فریزرم یکسره کار میکنه ولی توش کااااملا سرد و یخه علتش چیه. از بس کار کرده توش پر برفک ش ...

عزیزم یخچالت درس شد؟؟میشه علتشو بگی ؟برامنم یکسره کارمیکنه نمیدونم علت چیه

عزیزم یخچالت درس شد؟؟میشه علتشو بگی ؟برامنم یکسره کارمیکنه نمیدونم علت چیه

بله گلم. تعمیرکار اوردیم. ترموستاتش خراب شده بود. عوض کرد درست شد. سیصدهزینه اش شد. 

اگه توش سرده و یکسره کار میکنه از ترموستاته ولی اگه توش گرمه یه چیز دیگه اش که الان اسمشو یادم نمیاد، سوخته.

میشه سوال منو هم پاسخ بدید

یخچال دوقلو بکو دارم

یخچالش یه مدتیه روی جعبه های یخچال پودر قرمز میریزه میخاستم ببینم از چیه و خطر داره برا یخچال

داره خراب میشه؟

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۲/۸/۲۸.       وزن شروع ۶۷    وزن فعلی۶۱    وزن هدف ۵۸😇

سلام دیروز گازیخچالمون خالی بود پرش کردیم  تعمیرکاران اووردیم درستش کرد الان ازدیشب تا الان یخچال اف نکرده ویکسره کارمیکنه   چکارباید کنیم

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2706