2733
2734
عنوان

سلام میشه اونای که حاجت دارن بیان

44 بازدید | 2 پست

مخام ازیه معجزه براتون بگم پارسال من دوتا سقط داشتم کوتاژ شدم خلاصه کلی زجرکشیدم ازهمجا ناامید پارسال ایام محرم یکی از بچه ها تایپک زدکفت رفته روضه حضرت علی اضغر حاجت روا شد منم دل زدم دریا رفتم مراسم شیرخوارگان با دست خالی همه با بچه هاشون اومدن من بادست خالی رفتم ازحضرت علی اصغرخواستم قسمش دادم ک دست خالی تومراسمش برنگردم خونه خدارو قسم دادم بحضرت علی اضغر ک حاجت روا بشم خلاصه تا تونستم گریه کردم بانوحه 

نذر کردم گفتم اگ حاجت روا بشم بچه ام سال دیگ میارم مراسمت واینطور شد ک من امسال دخترم به دنیا اوم الان پیشم خوابیده فردا مخام ببرمش مراسم اینوگفتم ک هرحاجتی دارین برید فردامراسم دست خالی برنمگیردمطمن باشید راستی اینوهم گفتم اک حاجت رواشدم نذر شیرکردم فردا شیرهم میبرم شماهم یه بار برید مراسم با دل صاف برید مطمن باشید حاجت روامشید

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹

...

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘