2737
2734

الان تاپیک آشپزی و دیدم یاد اوایل ازدواج افتادم🙈🙈🙈با اینکه آشپزیم خوب بود ولی بعضیه وقتا با بی حوصلگی ی چیزایی درست میکردم کای یا دش‌میفتم بجای خنده.عذاب وجدان میگیرم واسه شوهرم😜

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭

مامان من خورشت کرفس هیچ وقت درست نمیکرد چون دوست نداشت و منم واقعیت فقط خونه  خالم خورده بودم  یبار درست کردم واییی خیلی بد شده بود عین خوراک جغول بغول اصلا ی وضعی😝😝😝بیچاره همسرم خورد هیج وقتم به روم نیاورد که این چی بود درست کردی🙁🙁🙁🙁فقط گفت اسم این غذا چیه🤔گفتم خورشت کرفسه دیگه ما اینجوری درست میکنیم🙈🙈🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که مجردم ولی خراب کاری زیاد داشتم😂

خخخخ خب تعریف کن.حالا من تو مجروبام خدایی هیچ گندی نزده بود ولی الانم بعد هفت سال زندگی اگه بی حوصله غذا بپزم صد در صد خراب میکنم😓😓😓

2731

از اول دستپختم خيلي حوب بود و چند نوعم درست ميكردم شوهرم هميشه با كنجكاوي و اشتياق ميومد سر ميز الان كه ني ني دارم همش فست فود ميخوريم و نودل🤣🤣🤣😊

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻
خخخخ خب تعریف کن.حالا من تو مجروبام خدایی هیچ گندی نزده بود ولی الانم بعد هفت سال زندگی اگه بی حوصله ...

مثلا گوشتو تیکه نکردم همینجوری گنده گذاشتم بپزه

برنج ته گرفته

تهدیگ سیب زمینی سوزوندم

برنج شفته کردم 

و...😂

یبارم از بیرون اومدیم هول هولکی اومدم اشکنه بزارم اینقدر  تخم مرغ زدم توش ک همش شد تخم مرغ😐😐بعدم من عادت داشتم مهمون میاد خونه خوشبو کننده  بزنم برادر شوهرم اینا اومدن گفت مگه غذا سوزوندی?به همسرم گفتم عه سریع بهشون گفتی😮😮😮هیچی دیگه ابرو خودم و بردم و خودم و لو دادم

2738
از اول دستپختم خيلي حوب بود و چند نوعم درست ميكردم شوهرم هميشه با كنجكاوي و اشتياق ميومد سر ميز الان ...

خوووووش به حاااالت چه کدبانو

فقط تو پرانتر بگم‌فست فود به شدت سرطان زاست ها به خاطر نی نیت هم که شده زیاد نخورین

مثلا گوشتو تیکه نکردم همینجوری گنده گذاشتم بپزه برنج ته گرفته تهدیگ سیب زمینی سوزوندم برنج شفته ک ...

ماشالله به همتت😃😃😃

وای من تا دلت بخواد دارم اخه من قبل اینکه بیام اینجا از مامانم غذا درست کردن یاد گرفته بودم خب اونم ترک بودو غذای ترکی یادم داده بود البته چند تا غذای ایرانی هم چون بابام دوست داشت بلد بود و بهم یاد داده بود وقتی ازدواج کردم کلی مشکل داشتم فقط تا چند وقت هی داشتم از همه دستور پخت غذای ایرانی میگرفتم تازه بعضی وقتهام خرابکاری میکردم😁

2706