2733
2734
عنوان

واااااااای😲ته دیگ😆

| مشاهده متن کامل بحث + 2097 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بهشت ته دیگ حوریا میچسبه ها    

آره میگن تو بهشت یه منو دارن فقط انواع ته دیگه هی حوریه میگه جووووونننننم بفرررررمیاییید (ر رو با تلفظ غلیظ بخونید) 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
واااای خدا گشنم شد دلم لوبیا پلو با فسنجون ته دیگ خواست😤😤 ...

ممنون ببخشیدا

2731

😂😂😂وای زینب با خوندن متنت فهمیدم خودتی بعد اسمتو خوندم مطمئن شدم

خیلی قشنگ نوشتی

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
زینب تو دختره منی؟🤔🤔😥

سلاااااااااام مامان گلم چطوره؟

آره خودِ خلمم

آخی ببخشید

نمیبخشمت ته دیگ میخوام یکی دیگه هم که اسم فسنجون آورده 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2738
آره میگن تو بهشت یه منو دارن فقط انواع ته دیگه هی حوریه میگه جووووونننننم بفرررررمیاییید (ر رو با تل ...

😂😂

آره میگن تو بهشت یه منو دارن فقط انواع ته دیگه هی حوریه میگه جووووونننننم بفرررررمیاییید (ر رو با تل ...

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
😂😂😂وای زینب با خوندن متنت فهمیدم خودتی بعد اسمتو خوندم مطمئن شدم خیلی قشنگ نوشتی

😘😘😘بوووووووس سپاااااس

2706