2733
2734
بله میتونی بچه دومم هزار بار عزیزتر از اولی میشه چون اندازه دوتا بچه برات عزیزه هم خاطره اولیه هم بچ ...

آره واقعا خدارو هزاااااااار بار شکر که دخترتو داری برای منم دعا که خدا یه دختر بده بهم اصلا همون دختر خودمو بده

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
برو باشگاه برو ارایشگاه برو بازار لباس تازه بخر همه کارایی که عذاب وجدان نمیزاره بکنی انجام بده مطمئ ...

بازم سعی خودمو میکنم ببینم چی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لعنت به ببماری ژنتیکی بچه منم بیماری ژنتیکی داشت عضله هاشو کم کم از دست داد بچم خیلی اذیت شد بچه بی ...

خيلي متاسفم براتون.منم باردارم و تصور همچين چيزي خيلي سخته.ولي اگه ناراحت نميشين ميتونم بپرسم اين بيماري هاي ژنتيكي كه بچه بعدا ميگيره يا ناراحتي قلبي تو اين غربالگري ها مشخص نميشه؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
خيلي متاسفم براتون.منم باردارم و تصور همچين چيزي خيلي سخته.ولي اگه ناراحت نميشين ميتونم بپرسم اين بي ...

بچه من مشکلsmaداشت عزیزم تو غربالگری معلوم نمیشه حتی مشکوک هم نشدن فقط اگه بدونی این ژن رو داری باید تو حاملگی آمینو سنتز کنی که اگه بچه مشکل داشت سقط کنی

خيلي متاسفم براتون.منم باردارم و تصور همچين چيزي خيلي سخته.ولي اگه ناراحت نميشين ميتونم بپرسم اين بي ...

من بعد از مریص شدن بچه سومم تازه فهمیدم ما این ژن رو داریم و دیگه کلا از بچه دار شدن منصرف شدم

من بعد از مریص شدن بچه سومم تازه فهمیدم ما این ژن رو داریم و دیگه کلا از بچه دار شدن منصرف شدم

خدا بهتون صبر بده عزيزم

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2738
بچه من مشکلsmaداشت عزیزم تو غربالگری معلوم نمیشه حتی مشکوک هم نشدن فقط اگه بدونی این ژن رو داری باید ...

اين بيماري تازگيا خيلي زياد شده متاسفانه و نميدونم دليلش چيه؟

ممنون عزیزدلم انشالله به سلامتی بچت صحیح و سالم بیاد بغلت

مرسي گلم خدا دخترتون رو براتون نگه داره و زير سايه پدرو مادرش هميشه سلامت باشه. و از ته دل از خدا ميخوام حتي بدترين ادم هاروهم با مريضي و مرگ عزيزانش امتحان نكنه...واقعا خيلي سخته

بیا اینجا از حال و روزت برام بگو من همیشه برات وقت دارم همیشه پای درد دلات میشینم هر وقت دلت گرفته ب ...

ممنون عزیزم حتما میام فقط توروخدا برام دعا کن

متاسفانه منم پسرم رو از دست دادم . حالم خوب نیست . با قرص اعصاب رو پام . همین یه بچه رو داشتم الان تنها شدم . گاهی عجیب دلم براش تنگ میشه . دو سال پیش شروع کرد به تحلیل رفتن مغزش و اکثر توانایی هاشو از دست داده بود .فقط درد میکشید گریه و بیقراری میکرد میدونم الان درد نداره و مطمئنا خدا باهاش مهربونتر از مادرشه . طفلی بچه ام خیلی زجر کشید فقط روزای زجر کشیدنش جلوی چشمامه .

متاسفانه منم پسرم رو از دست دادم . حالم خوب نیست . با قرص اعصاب رو پام . همین یه بچه رو داشتم الان ت ...

عزیزممممم😭😭😭😭😭 خدا بهت صبر بده عزیزم واقعا برات متاسف شدم مریضی بچه آدمو از پا در میاره اونم مریضی های اینجوری سخت منم فقط با داروهای اعصاب زندگی میکنم روزی ۷ یا ۸ تا قرص میخورم تا بتونم به دخترم برسم و زندگی رو بگذرونم 

2706