2733
2734

سلام دوستای گلم.۴ماهه اقدام کردم قراره این ماه لتروزول مصرف کنم مشکل پریودنامنظم دارم...خیلی دلشکسته ام احساس میکنم بایدسالهاصبرکنم برای باردارشدن....خیلی ناامیدم....کسی بوده مشکل منوداشته وبعدچندماه باردارشده؟ممنووونم 

همسرم و دخملام بهترین هدیه های پروردگارم. 

ما که شدیم  

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

دختر عموی من تنبلی تخمدان داشت تحت درمان بود . قبلا ولی الان پسرش 7 سالشه

برای ادم نابینا شیشه با الماس فرقی نداره پس اگه کسی قدرتو ندونست فکر نکن شیشه ای مطمئن باش اون نابیناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش آن شاالله چیزی نیست و به زودی یه نی نی گل میاد بغلت

من موقعی که باردار شدن نیست هم داشتم تنبلی هم داشتم 

یا رب الحُسَین بِحقِ الحُسَین اِشفِ صَدرَ الحُسَین بِظهورِالحُجَه

منم شدم.

تقویت کن با حلوای میتی

خرما 

موز

شوهرتم ببر از اسپرم که اگر موردی بود خدایی نکرده زود تشخیص و حل بشه.

من بخاطر این سهل انگاری یک سال معطل شدم

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
2738

[QUOTE=45785759]نگران نباش آن شاالله چیزی نیست و به زودی یه نی نی گل میاد بغلت من موقعی که باردار شدن نیست هم داشتم ...[/QUOTE 

کیست

یا رب الحُسَین بِحقِ الحُسَین اِشفِ صَدرَ الحُسَین بِظهورِالحُجَه

من که تبلی تخمدانم خیلی شدید بود  طوری که چسبیده بود تخمدانام به رحمم اصلا هم چاق نبودم با ی دوره قرص کلومفین و  ۹ ماه استفاده از دوفاستون برا منظم کردن پری الان شکر خدا دوقلو باردارم عزیزم ورزش هم میکردم  اپو متفرمین بخر بخور امید به خدا باردار میشی

انقدناامید نباش ۴ماه که چیزی نیست.الان همه مشکلات بارداری قابل درمانه یکم خوش بین باش.انشالا بزودی م ...

عزیزم تاپیک دیشبتودیدم....دکتربه منم امپول نداده

همسرم و دخملام بهترین هدیه های پروردگارم. 

منم تنبلی دارم و نه ماهه تو اقدامم ولی باردار نشدم

البته تاحالا فقط دو دوره متفورمین خوردم دیگه دکترو ادامه ندادم

یـــه روزی تمـام رویاهـات به حقیــقت میـپیونده صـــبر داشته بـاش  
2706