2737
2734
عنوان

تاتو

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 28 پست
ماله خواهرم پررنگتر بود.الان عالی شده،ترمیم رفتین؟

نه هنوز نرفتم ولی روش پنکیک زدم واسه همین کمرنگتره

مدلش چطوره به نظرتون

خدایا تقدیر مرا خیر بنویس آنگونه که آنچه را تو دیر میخواهی من زود نخواهم و آنچه را تو زود میخواهی من دیر نخواهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سایه زدم بودم خوشم نیامد دارم با لیزر پاک میکنم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
خب چرا پنکک زدی. اینجوری اصلا بدرد نمیخوره . رنگ ابروت میره. بهت مگه نگفت تا ۳ روز پماد بزن

آخه خیلی پررنگه 

حالم بد شده بود

شبیه این زنای قاجار شده بودم

خدایا تقدیر مرا خیر بنویس آنگونه که آنچه را تو دیر میخواهی من زود نخواهم و آنچه را تو زود میخواهی من دیر نخواهم
2738
سلام  لیزر جواب داد؟ پاک شده؟ ردی هم مونده یا نه؟

بله چون رنگ تیره بود خوب پاک کرد نه عزیزم الان دو ساله گذشته چیزی نمانده ولی به رنگ تاتو بستگی داره هر چی تیره تر باشه بهتر جواب میگیری

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

من از اذر ۹۵ تا تیر ۹۶ لیزر میرفتم ماهی یک بار و واقعا خلاص شدم برای من واقعا اشتباه بود این کار شاید برای کسی که ابرو کمی داره خوب باشه ولی من یهو جو گیر شده بودم و رفتم البته دکتر پوست گفت شانس اوردی که پاک شد و شانس اوردی قبلش ترفتی ارایشگاه تا برات پاک کنن چون اونجوری بدتر موادی میزنن که دیگه با لیزر هم پاک نمیشه

عزیزم میتونی بگی کجا رفتی؟ هزینه اش چقدر شد؟

دکتر کامران کاوه بیمارستان مهر اوایل ۱۵۰ اخراش ۱۰۰ البته سال ۹۵ و ۹۶