موضوع بحث

سیاست زنانه-ناز کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 417826 بازدید | 37139 پست
1396/06/28
|
11:51
چیکار؟

برو خونه مادر شوهرت

طبیعی برخورد کن

تو خونه اومدین با سوهرت قیافه نگیر ولی شاد هم نباش معمولی باش اوند سمتت حتما بپذیرش

و بعدا با لحن اروم بگو ناراحت شدی

عبرت ها چه فراوانند و عبرت پذیران چه اندک!
بچه ها پس بگید چیکار کنم ایندفعه دفعه آخرش باشه آخه من فقط یه بار دوبار میتونم تحمل کنم این رفتارارو ...

نه پررو نميشه

ديروز مجلش نزاشتي تو خونه هم غمبرك نگرفتي كه فك كنه وابسته ب خوشي اوني

دفعه اخرشم نيست فقط احتمالا دير ب دير اينجور رفتار بكنه

توبايد تحملتو بيشتر بكني

يكم سرسنگين باش تا شب اما قهر نباش

همين كافيه ديگه

من خودمم ميبيني ي وقتي خوبم ي ديقه بعدش ميشم بداخلاق و نق زن

ميشه ديگه ادميزاده

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

ریماااااااان پروف مدیرم😏😏😏😏

کلا از این مدلاس که با پروفش حرف دلشو میزنه یبار خودش گفت!

دیده اید وقتی دست ها به یکدیگر میرسنددر یک لحظه ی خاصه همدیگر را حسابی فشار میدهند؟من فکر میکنم آن لحظه درست اوج دوست داشتن است،اوج خواستن است،اوج عاشقی♥️

دوست داری یه خرید خوب داشته باشی

فروش ویژه فروشگاه دیجی استایل

ریماااااااان پروف مدیرم😏😏😏😏   کلا از این مدلاس که با پروفش حرف دلشو میزنه یبار خودش گفت!

اصن کم نیار من زمانی که اومدم سر اینکارم سه چهار نفر اساسی اذیتم میکردن از جمله سرپرست خودم منم البته انقدر شوت و سرتق بودم که پا به پای داداشون میخندیدم البته گریه هامو میبردم سرویس بهداشتی و اینا ولی الان همونا باهام انقدر جینگن و همون رییسم همه کارای حساسش دست منه .البته هنوزم جاش باشه زیرآب زنی رو دارنا ولی من میذارم پای اینکه همه جا همینه و توی محل کار به خاطره موقعیت آدما مجبورن.ولی واقعن کم نیار تو سعی کن تو کارت عالی باشی وقتی کارت خووب باشه هیچ جوری نمیتونن بزنن برات 

ریماااااااان پروف مدیرم😏😏😏😏   کلا از این مدلاس که با پروفش حرف دلشو میزنه یبار خودش گفت!

آهان یه چیز دیگه رییس ما هم چون مدرک خودش دیپلم بود و ماها مدرکمون بالاتر بوود به شدت احساس خطر داشت کلن وقتی کسی شانسی به جایی میرسه استرس از دست دادنش رو هم داره دیگه و اینکه چون من با یکی از بزرگای شرکت نسبت داشتم همش فکر میکرد من قراره جاسوسی اینو بکنم و کله پاش کنم ولی بعدن به مرور بهش ثابت کردم قرار نیست از طرفه من گزارشی به کسی برسه. الان انقدر باهام خوبه که واقعن میشینیم راجع به همه چی باهم حرف میزنیم . و دیگه ازش حسابم نمیبرم و گاهی میخندم چقدر تن و بدنمو لرزوندن 

اصن کم نیار من زمانی که اومدم سر اینکارم سه چهار نفر اساسی اذیتم میکردن از جمله سرپرست خودم منم البت ...

ایننا من تو این شیش ماه بدون همکار بودم خودمو مدیرم اونم که مشکل داشت یه چند روزی بیمارستان بستری شد و اینا کلا خیلی اهل زخم زبونو اذیت کردنه من هی خودمو زدم به بیخیالی و اینکه محل ندادم حالا دو روزه ی همکار ب مجموعمون اضافه شده که دائم در حال پیچوندنه برگشته میگه فلانی اومده کاش اشتباهاتمون به حداقل برسه😳😳😳

در صورتی که من خودم با تمام توانم کار کردم تو‌مجموع ۱۰ تا کار همزمان با جواب تلفن ، انجام دستور و فرمایشاتش ، استرس خودم برای امتحان میان ترمم کلا یه مورد خطا داشت کارم😐😐😐

به قدری سه شنبه بد برخورد کرد که واقعا دلم شکست واگذارش میکنم ب اون بالا سری خیلی عذاب داده منو وهیچی نگفتم یه فرم اکسل بلد نیس درست کنه 😏😏😏

دیده اید وقتی دست ها به یکدیگر میرسنددر یک لحظه ی خاصه همدیگر را حسابی فشار میدهند؟من فکر میکنم آن لحظه درست اوج دوست داشتن است،اوج خواستن است،اوج عاشقی♥️

ايننا پرو نميشه برو خونه مادر شوهرت 

اون الان خودش پشيمون شده 

نگران اين چيزا نباش ديروز بهش درس خوبي دادي 

ديگه كش دار بشه خوب نيشت 

فقط بعدا در كمال ارامش بخواه در اين باره با هم حرف بزنيد و متقاعدش كن كه اون ادبيات و كارش كه تنهايي رفته خوب نبوده و دلتو شكسته 

هيلا اين ادم ب همه بدبينه تو بخودت نگير

خوبه خودت ي پا دكتر روانشناسي خخخخ بايد اينجور ادمها رو بهتر بشناسي

ولش كن اون كه عوض بشو نيست

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
هيلا اين ادم ب همه بدبينه تو بخودت نگير خوبه خودت ي پا دكتر روانشناسي خخخخ بايد اينجور ادمها رو بهت ...

اخه تا صب میخاس گریه کنه من پروف عوض کردم که کینه ایی نیستم اما آلزایمر ندارم اینو گذاشت😆😆😆

والا این دیگه باید بستری شه کارش از درمان سرپایی گذشته😁😁😁

یبارم دست کرد تو جعبه قرصام نگا کرد که چی میخورم 😏😐

میخام برم با مدیر اداریمون صحبت کنم دیگه

ببین اینکه صحبت کنی خوبه ولی از یه لحاظی بده اینکه تو حریفش نشدی به نظرم تو وهله اول سعی کن خودت اوضاع رو درست کنی حالا یا با محبت یا بیا سکوت یا با دعوا باهرچی که احساس میکنی با توجه به شرایط جواب میده اینکه به ابلادستش بگی رو بزار آخرین مرحله مثلن من یکی از مدیرامون خیلی شکمو بووود از همه بدتر هم با من لج بوود سالای اول در حدی آزار روانی و کلامیش بالا بووود که میرفتم خونه دیگه نمیخاستم فرداش بیام بعد من اونموقع ها عادت داشتم خوراکی زیاد میخوردم تا خوراکی از کیفم در میوردم این میگرفت منم حرص داشتم از مدل رفتارش و همش ضایعش میکردم یا حاضر جوابی میکردم بعد یه جا دیدم همه خوبیهای دنیا برای اون خوراکیه دیگه تا مدتها خوراکیامو میدادم بهش باور کن وقتی برای خودم خرید میکردم یه خریدم برای اوون هفته اون میکردم و هرروز قبله اینکه اون بگه بهش خوراکی میدادم بعد اون نمیدونی چقدر باهام خوووب شد که اصن باور نمیکردم جنگه اعصابم با چهارتا دونه بیسکوییت حل بشه. هنوزم هر وقت میبینم یهو گیرش میفته به من سریع یه خوراکی براش میخرم بیچاره باهمه بدجنسیاش قلبش عینه بچه هاست با خوراکی در حد لالیگا خوشحال میشه. میدونی میخام بهت بگم اول آروم شو بعد ببین رگ خابش چیه مثلن شاید با چیزایی که میگی دوست داره باهات صمیمی بشه اگر اینطوره از الکی باهاش حرف بزن راجع به چیزایی که آتو میشه هم نه ها راجع به مسایل روزانه جوری نشون بده که من با تو خیلی صمیمیم 

فرو رفته باشه بهتره یا نه

سلام خوبی. طلایی بزن . بعدش گفتم طلایی بهتره به چوبتم میاد. به نظرم ساده بهتره فرو رفته خوب نیست چون مبلات نقش داره ساده خودشون بیشتر نشون میده. صورتی رو هم کمی صورتی چرک انتخاب کن

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست؟؟؟

سلام به همگی 

حالتون خوبه؟

من که خیلی عالیم

خداروشکر تا الان مشغول تایپ بودم تازه تموم شد و همسرم اومد و ناهار خوردیم و الانم در خدمتتون هستم . 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست؟؟؟

سلام احساس جون خسته نباشی عزیزدلم

بچه‌ها ی مسئله دیگه هم هست که میخام بهتون بگم 

من حدودا دوسال میشه با مامانم حرف نمیزنم بخاطر ی سری رفتارا و حرفاش که واسم عذاب دهنده بود و هست و من هر سری فقط سکوت کردم ی تایمی هیاهو میکردم اما دیگه واسم اهمیتی نداشت از ی جایی به بعد حرفاش و کلا نخواستم باهاش حرف بزنم در واقع حرفی هم نمونده بود دیگه

حالا الان ما اومدیم اصفهان داداشمم دکتری قبول شده امروز کلاس داشت دیگه یه مسافرت اجباری شد و ماهم اومدیم

مامانمو خواهرم رفتن بیرون من موندم خونه که هم درس بخونم هم بیرون کاری نداشتم اصفهان رو قبلا هم اومدیم و دیده بودم شوهرخالم اصفهانی هستن اما این بار مزاحمشون نشدیم و محل اقامتمونم جایی هست که از  اداره داداشم در اختیارمون قرار دادن خلاصه مامانمو خواهرم رفتن بیرون نهار خوردن بابام چون صبونه دیر خورد میل ب نهار نداشت و داداشمم که دانشگاس

من تو تل گرام دیدم که خواهرم مسیج داد اومدم جواب بدم دیدم پاک شد ازش پرسیدم چی بود پاک کردی؟ 

گفت هیچی پیام دادم ساندویچ میخوری جواب ندادی پاک کردم😐

گفتم نت ایرانسل داغونه اره بگیر

اومدنو هیچی واسه من نگرفته بودن از خواهرم پرسیدم گفت دیر جواب دادی من اس زدم بهت حتی گفتم اس نیومد جهنم که نگرفتین 

الانم مامانم عذاب وجدان گرفته😏 به بابام میگه نیمرو درست کنم واسش😏😏😏 

شب میخان شام برن بیرون میخام حالشونو بگیرم اول که میگم نمیام اگرم رفتم میگم گرسنم نیس 😕

از مامانم بخاطر تمام کارای درست و غلطی که تو زندگیم کرد متنفرم 😑

آدم از برخوردا و رفتارا بیش‌تر وقتا میمیره اما گرسنگی هیچ وقت آدمو نمیکشه😏

آدم از برخوردا و رفتارا بیش‌تر وقتا میمیره اما گرسنگی هیچ وقت آدمو نمیکشه😏

اي هيلا جان هيچكييييييييييييييييييييي و دوباره تاكيد ميكنم هييييييييييچكييييييي تو دنيا برات مثل مادر نميشه اينو فراموش نكن  چون مامانه ادم حتي اگه بدترين كارارو در حق ادم بكنه طاقت نداره يه خار تو پات بره دختر جون 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خانوما 🙋

اميدوارم روز خوبي داشته باشيد همتون🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اي هيلا جان هيچكييييييييييييييييييييي و دوباره تاكيد ميكنم هييييييييييچكييييييي تو دنيا برات مثل ماد ...

فدای تو‌اما مامان من کلا از این قاعده مستثناس😔