موضوع بحث

سیاست زنانه-ناز کردن

417813 بازدید | 37139 پست

بچه ها چندساله ازدواج کردم.نمیدونم ناز کردن چیه!!!

سیاستم ندارم همیشه خودم بودم و از سادگیم سو استفاده شد یعنی سادگی هام علیه خودم شد!

عبرت ها چه فراوانند و عبرت پذیران چه اندک!
1396/06/28
|
11:51

من والله حوصله قروفرندارم همینجوریم که هستم مثلاعاشق آرایش کردنم ومعمولاآرایش میکنم لباس خوب میپوشم ولی باعرض پوزش بدم میادادااصول ازخودم دربیارم البته کسایی که ذاتاعشوه دارن بحثش جداس

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه صحیحوسالم به دنیااومدن بچم صلوات بفرستین.😍

خواهشا اگه میدونید کمکم کنید

کلاسای شوهر داریم ک رفتم فقط اسم ناز رو میارن نمیگن باید چیکار کنی.تلبته شوهرم تز لوس بودن بدش میاد

دوست داری یه خرید خوب داشته باشی

فروش ویژه فروشگاه دیجی استایل

همیشه میگن زن باید ناز کنه ی بارم شوهرم گف دلم میخواد ناز کنی گفتم یعنی چیکار کنم گف نمیدونم

خب ازچه لحاظ؟اینکه خودتوواسش لوس کنی؟یاکل حرکاتت بانازوعشوه باشه؟که اینجوری واقعاسخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مثلا من وقتی از خواب بیدار میشم و چون قراره با هم بریم سر کار .... اول همیرم بیدار میشه یکی دو تا بوس میکنه منم خودمو لوس میکنم ... بعضی وقتا که یادش میره بلند نمیشم با اشاره که بوسم کنی انرژی میگیرم بیدار میشم .... خلاصه با رفتار های بچگانه .... خنده ها و حرف های بچگانه... 

خدایا شکرت که پشت و پناه منی و من تو را دارم.....
منم لباسای خوب میپوشم.از ارایش خوشم نمیاد.عشوه گری ک اصلا تو ذاتم نیس

رفتارت چجوریه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من والله حوصله قروفرندارم همینجوریم که هستم مثلاعاشق آرایش کردنم ومعمولاآرایش میکنم لباس خوب میپوشم ...

وای سفید برفی جون. من عاشق ادا اصولم تو خونه. کلی ناز و عشوه میام واسه همسرم. 

🌷🌷تو حق نداری به چیزای منفی فک کنی،تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته🌷🌷😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

وقتی خودما لوس میکنم میگه بدم میاد لوس میشی.منظورم اینه ک میگن زن باید ناز کنه یعنی چیکار کنه؟

اگه براش طاقچه بال بذارم اصلا بم محل نمیده.

ناز کردن با لوس بودن و طاقچه بالا گذاشتن فرق داره

منم بلد نیستم حتی ابراز علاقه رودرروهم واسم سخته همیشه بهش با پیام میگم دوست دارم.از این خجالتی بودن خودم متنفرم ولی درستم نمیشه

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
نسبت بش بی تفاوت نباش،ازش خجالت نکش باش راحت باش بغلش کن قربون صدقش برو یکمم لوس باش سرو سنگین و عادی برخورد نکن 

چیزی ک پیش میاد و تو دلت نگهدار نخا بی تفاوت از کنارش رد شی وقتی ناراحتی بزار بفهمه بیاد نازتو بکشه

وقتی خودما لوس میکنم میگه بدم میاد لوس میشی.منظورم اینه ک میگن زن باید ناز کنه یعنی چیکار کنه؟ اگه ...

اره خب فرق داره، مثلا وقتی اسمشو صدا نیزنی، اخر حرفشو بکشششششش. مثلا فلانی جوووون. یا عللللللییی جووون بیا. 

🌷🌷تو حق نداری به چیزای منفی فک کنی،تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبته🌷🌷😍🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
وای سفید برفی جون. من عاشق ادا اصولم تو خونه. کلی ناز و عشوه میام واسه همسرم. 

من عاااااشق ادااصول ازنوع مسخره بازیشم ولی هرکاری کنم نمیتونم عشوه بیام چون یه آدم دیگه ای میشم بدم میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم بلد نیستم حتی ابراز علاقه رودرروهم واسم سخته همیشه بهش با پیام میگم دوست دارم.از این خجالتی بودن ...

خجالت معصل خیلی از خانومای ایرانیه. 

به نظرم ناز و عشوه یه چیز ذاتیه یه سری آدما کلا تو خونشونه ولی یه سریا هرکارم بکنن چون ذاتی نیس انگار به دل نمیشینه من یه بار خودمو لوس کردم برا شوهرم گفت الان مثلا ناز کردی؟؟؟همچین زد تو پرم گفتم نخیرم اصلا ناز نکردم