2733
2734
عنوان

مهدکودک خوب توی گرگان

1798 بازدید | 6 پست

سلام دوستای گلم. پسر من تقریبا 4 سالشه و تقریبا خجالتی. میخوام مهد ثبت نامش کنم که هم یکم اجتماعی بشه هم آموزش داده بشه نمیدونم چه مهدی خوبه اگه گرگان هستین و جایی میشناسین ممنون میشم راهنمایی کنین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میخوام بدونم مهدکودک خوب توی گرگان کدومه

بعضی ازمهدکودکها فقط ازبچه نگهداری میکنن،تلویزیون روشن میکنن سی دی میذارن،اصلا هم خوب نیست،مربیهای بیتجربه بخاطراینکه دستمزدپایینتر بهشون بدن میذارن هیچ هم نمیارزه.مهدکودک که به خونه نزدیک باشه هست ولی هم این چیزای که دیدم هست.

آیا مراکز مشاوره کودک گرگان را می‌شناسید؟ واژه تربیت کودک به معنای تعلیم و تربیت کودک برای چالش‌های زندگی آینده‌اش با استفاده از اصول علمی است. والدین باید بدانند که تمامی حرکات و عملکردهای آنان در حضور کودک، شکل دهنده قالب‌های رفتاری و اصول فکری کودکان است. در مسیر تربیت کودک، والدین با چالش‌های متفاوتی روبرو می‌شوند؛ به همین منظور باید قبل از هر چیزی احساسات خود را کنترل کنند تا بتوانند در رویارویی با این چالش‌ها عملکرد بهتری داشته باشند. افزایش آگاهی در مورد اصول تربیتی فرزندان نکته بسیار حیاتی برای تربیت کودک است. بهترین راه حل برای افزایش آگاهی در این زمینه استفاده از مشاوره کودک می‌باشد. از آن جایی که بسیاری از شهروندان گرگان از مراکز مشاوره کودک اطلاع ندارند، در این مقاله آدرس تمامی مرکز مشاوره کودک این استان جمع آوری شده است.