2726
عنوان

یه لحظه بیاین ممنون میشم

161 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها من هر کار میکنم تلگرامم عکس و فیلم هارو باز نمیکنه تمام راهکارا رو انجام دادم ولی نشد😕😕😑😑 ممنون میشم اگه بهم نظر بدید چیکار کنم

عشقم😍 زندگیم😍 نفسم😍  تویی همسر مهربونم😘😘😘😘😍😍😍😍 باردار نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حافظه تلگرامت پر شده.از مدیریت فایل حافظه تلگرامتو پاک کن درست میشه

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

http://namnak.com/باز-نشدن-عکس-در-

تلگرام.p25728

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

میتونی از این سایت کمک بگیری

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

برو تو مدیریت فایل گوشیت .بعد پوشه تل گرام .تل گرام ایمیج . همه عکس ها را پاک کن 

یا اینکه تو خود تل گرام برو تو سیتینگ . بعد کش سیتینگ . کلیر کش را بزن البته این راه دوم را اگه بری. همه کلیپ ها و عکس ها و اهنگهایی که از تل گرام دانلود کردی پاک میشه ولی حافظش کامل پاک میشه

*** الیس الله بکاف عبده***
2706