2726
عنوان

عدد ريسك سندروم داون

| مشاهده متن کامل بحث + 33259 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان عدد سندروم من ۱در ۳۶۰ هست .دکتر برام امینوسنتز نوشته ،عدد من خطرناکه؟؟

سلام 

برای من ۱ به ۲۵۰ دکتر برام سل فری نوشت چون آمینوسنتز گفت تهاجمی و این چیزا 

اما تو عددت از من کمتره ریسکش

انشالله که بچه هامون سالم هستن

2728

حرف دکتر هارو گوش نکنیدفقط حرف مفت میزنن ازمایش ان تی عدد سندروم داون من ۴۸۰۰ بوده باتوجه به سن من که۳۶ خوبه دکتر احمق تو برگه من نوشته بود لب مرز من ‌ 

و پاس داد دکتر دیگه من یک روز از صبح تاشب ازاسترس مردم خودم یه روز تمام تحقیق کردم کل ازمایش ترجمه کردم عددهارو بررسی کردم تا یلحظه به این رسیدم که دکتر اشتباه کرده زنگ زدم منشی گفتم عددهارو چک کن تازه دکتر احمق با کلی عذرخاهی  گفت عدد۴۸۰۰ یه صفر کم گذاشته ۴۸۰ حالا من نمیفهمدم کلی پول ازمایش و اینا میدادم و از استرس میمردم مرده شور اینجور دکترا

سلام بچه ها عدد ان تی من ۱.۸ هس

ریسک سندروم داونم ۱:۳۰۰۰ ولی با این حال دکتر خیلی ترسوندم برام غربالگری دومو نوشت ولی خیلیم غر زد ک چرا برگه ازمایشتو دیر اوردی از وقت سقط قانونی بگذره میخوای چیکار کنی جواب ازمایش دومم دو روز دیگه میاد خیلی میترسم خواب ب چشام نمیاد اصلا😔

و خداوند از رو

من عددان تی1.29

ریسک سندروم دانم زده ۱.۲۵۰

برام ازمایش سل فری نوشته چیکارکنم دارم سکته میکنم.توروخداکسی مثل من بوده؟

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
عزیزم جواب ازمایش دومت چی شد بچه سالم بود

توکه هم ان تی هم دانت عالیه نگران چی هستی هیچ مشکلی نداری برای تمام خانوم های باردارازجمله منم دعاکن گلم

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
سلام  برای من ۱ به ۲۵۰ دکتر برام سل فری نوشت چون آمینوسنتز گفت تهاجمی و این چیزا  اما تو ...

سلام تورووخدا بگین بچه هاتون سالم هستن من عددم یک ب روی ۶۸۰ هست غربالگری دومم

ولی غربالگری اولم یک ب روی ۳۰ هزار بود حالا تو دومی ک یک ب ۶۸۰ بوده دکترم‌تکرار آنومالی داده خیلی میترسم توروخدا جواب بدین

من عددان تی1.29 ریسک سندروم دانم زده ۱.۲۵۰ برام ازمایش سل فری نوشته چیکارکنم دارم سکته میکنم.توروخ ...

ولی غربالگری اولم یک ب روی ۳۰ هزار بود حالا تو دومی ک یک ب ۶۸۰ بوده دکترم‌تکرار آنومالی داده خیلی میترسم توروخدا جواب بدین

[QUOTE=142873649]سلام بچه ها من  ان تی ۱‌.۶۴ ریسک سندروم داون زده ۱ به ۵۰۴ خوبه یا بد؟؟؟؟ نگرانم دکترم گفت ح ...[/QUOTE

سلام تورووخدا بگین بچه هاتون سالم هستن من عددم یک ب روی ۶۸۰ هست غربالگری دومم ولی غربالگری اولم یک ...

خیالت راحت سالمه سالمه اصلانگران نباش.خداروشکرهزارباردخترم سالموسلامته..توکلت به خدا..فکربدنکن..مطمعنم سالمه پنج شش ماهه دیگه میای میگی بچم مثل دسته گل توبغلمه بروفقط ارامش داشته باش

2706