2737
2734

سلام دوستای گلم.من فولیکولام ضعیفه دکترلتروزول داده بدون امپول براازادسازی....ایا بدون امپول هم امکان بارداری هست؟کسی باردارشده تنهابااین قرص؟

همسرم و دخملام بهترین هدیه های پروردگارم. 

منم این ماه مصرف کردم وبدون امپول ببینم جواب میده 

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه ماه پیش ای یو ای کردم با قرص وامپول نشد واین ماه خواستم امپول بزنم ولی دکترم گفت اثراتش تا ۶ ماه هست توی بدن

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
2728
اره من این ماه استفاده کردم بدون امپول باردارشدم خود دکترم تعجب کرده بود

شما فقط لتروزول خوردی 

2738

سلام دوستای گلم

کلومفین بهتر یا لتروزول؟

منم تنبلی دارم و میخوام اقدام کنم سونو رفتم متوجه تنبلی شدم اما سرخود میخوام دارو بگیرم حالا کلو بهتر یا لتروزول؟

یا امیرالمومنین علی علیه السلام
سلام دوستای گلم کلومفین بهتر یا لتروزول؟ منم تنبلی دارم و میخوام اقدام کنم سونو رفتم متوجه تنبلی ش ...

باید دکتر تجویز کنه فکر کنم اول سه دوره لتروزول میدن اگه جواب نده کلوموفین ولی با نظر پزشک باشه بهتره

2706