2726
عنوان

معرفی کاربران منتخب نی نی سایت در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 8360 بازدید | 197 پست

با خیالی آسوده از محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی و فاقد سرب استفاده کنیم.

اوریفلیم دومین برند پر فروش دنیا

ارائه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم در پیج ما:

melika.elegance

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در بین هزاران وب سایت خوبی که به ارائه خدمات به پدر و مادرها و کودکانشان پرداخته، تعدادی سایت  فارسی که جزء بهترین سایتهای ایران در زمینه بچه داری، مادر و نوزاد، شناسایی شده اند که ما در   <a href=" http://bestfarsi.ir/lifestyle-psychology/best-child-adolescent-education /" title="بست فارسی"> </a>  به آنها پرداخته ایم.

در بین هزاران وب سایت خوبی که به ارائه خدمات به پدر و مادرها و کودکانشان پرداخته، توانسته تعدادی سایت فارسی که جزء بهترین سایتهای ایران در زمینه بچه داری، مادر و نوزاد و همچنین تربیت کودک و نوجوان در کشور را شناسایی کرده و به آنها پرداخته است.

2728

سرکارخانوم تهرانی،سلام خدمتتون عرض می کنم،بنده به نیتی 7 روزه در این سایت حضور پیدا کردم که سه روز از آن تاریخ گذشته،تمام هدفم این بود که به جوون های مملکتم برای یه ازدواج و رابطه سالم کمک کنم وبهشون بگم اون فرهنگی که، بی بندوباری وآزادی قبل از ازدواج در مملکتمون داره روا ج میده ویا اون سنت های اشتباهی که گریبان گیر شده تا جوانان نتونن ازدواج کنن اصلاح بشه اما متاسفانه با این که در این تایپیک ها جز احترام ازطرف بنده نبود اما تایپیک بی دلیل بسته شد وبرای  من جای سئوال بود ، به واقع رسالت ما در این راستا چیست و چرا این تایپیک ها بسته میشه، در پایان از راه اندازی این سایت که جهت روشنگری وآموزش جوون های این خاک هست از شما سپاسگذارم..برادر کوچکتر شما...........

سلام فاطمه جون چه خبر کم پیدایی عزیزم 

سلام به روی ماهت خوبی فدات شم 

کم سعادتم

مشغول اثاث کشی بودم فدات شم

تو خوبی داماد عزیزم خوب؟؟؟🥰🥰

ممنون که به یادم بودی 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
سلام به روی ماهت خوبی فدات شم  کم سعادتم مشغول اثاث کشی بودم فدات شم تو خوبی داماد عزیزم خوب ...

قدبونت عزیزم فکر میکنم خیلی وقته ندیدمت میگم خیلی ها تو اثاث کشی سرشون گرمه باردار میشنا😁ایشالا که توی خونه جدید نی نی میاد تو دلت😍

2706