2726
عنوان

بیچاره شدم با این صابون cliven

1474 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها من دوتا جوش داشتم رفتم بیرون یه صابون مایع clivenخریدم چند روزه زدم صورتم پر جوش شده چیکار کنم اومدم مثلا بهترش کنم بدتر شد تورو خدا تجربه ای دارین کمکم کنید 

تو مرا جان وجهانی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من استفاده کردم اولش همه جوشات می ریزه بیرون بعد صورتت صاف میشه فقط زیاد نزن صورتوخشک میکنه بعدش مرط ...

جدی عزیزم ؟؟اره خیلی خشک شده صورتم چند روز طول میکشه بره؟

تو مرا جان وجهانی❤
من استفاده کردم اولش همه جوشات می ریزه بیرون بعد صورتت صاف میشه فقط زیاد نزن صورتوخشک میکنه بعدش مرط ...

چقد خریدین

یازده سال کارم شده به سیسمونی مغازه ها نگاه کردن وتصورکردن نی نیم توی لباس خیلی وقتا کنار مغازه سیسمونی می ایستم شروع میکنم به رویاپردازی بااشک چشام ازکنار ویترینش ردمیشم باخودم میگم چقد خسته شدم ازحرف مردم ازاسم نازایی ازاینکه محرومم ازمادرشدن ازاینکه همه بانگاه ترحم نگاهم میکنن خسته ازمطب دکترا مراکز ناباروری واقعا خسته شدم هرمادری می بینم که بارداریا بچه بغل یهو چشام ناخواسته پرحسرت میشه تومادرنی نی سایتی که امروز مثل من دردمیکشی برام دعاکن تومادرنی نی سایتی که الان یاتوشکمت نی نی یاتوبغلت واسه من وهمه دوستای منتظرم دعا کن 

منم خریده بودم خیلی خوب بود صورت صاف میکنه ولی اگه نزنی باز جوش می زنه ولی گلاب 444 گرفتم خیلی بهتره هم ارایش خوب پاک می کنه باپنبه وهم شبا وصبحا صورتم با گلاب میشورم اندازه قاشق چایی خوری می ریزم کف دستم. بعد صورتم همه میگن صورتت خوب شده خیلی

یازده سال کارم شده به سیسمونی مغازه ها نگاه کردن وتصورکردن نی نیم توی لباس خیلی وقتا کنار مغازه سیسمونی می ایستم شروع میکنم به رویاپردازی بااشک چشام ازکنار ویترینش ردمیشم باخودم میگم چقد خسته شدم ازحرف مردم ازاسم نازایی ازاینکه محرومم ازمادرشدن ازاینکه همه بانگاه ترحم نگاهم میکنن خسته ازمطب دکترا مراکز ناباروری واقعا خسته شدم هرمادری می بینم که بارداریا بچه بغل یهو چشام ناخواسته پرحسرت میشه تومادرنی نی سایتی که امروز مثل من دردمیکشی برام دعاکن تومادرنی نی سایتی که الان یاتوشکمت نی نی یاتوبغلت واسه من وهمه دوستای منتظرم دعا کن 
2706