2703
2553
عنوان

قوانین و مقررات نی نی سایت، آشنایی با نحوه حذف تاپیک ها

| مشاهده متن کامل بحث + 11431 بازدید | 97 پست
لطفا مجدد امتحان کنید

سلام خانم تهرانی من یه ایده دارم 

گزینه ایی رو به سایت اضافه کنید که مشخص کنه تا کدوم صحفه تاپیک رو خوندیم 

مثلا  وقتی یه تاپیک رو باز  می کنیم گوشه صحفه بنویسه تا صحفه 7 خونده شده 

خیلی وقت ها فراموش می کنیم تا صحفه چند خوندیم باید کلی صحفه بزنیم تا برسیم به صحفه مورد نظر 

ممنون از لطف تون 

تا یک حسرت ملی 50 یوز ایرانی باقی مانده

سلام خسته نباشید

تقریبا هر روز بین تاپیکها؛ یه تاپیک خیانت دیده میشه

خیلی حال آدم رو بد میکنه

چه خبره؟! نمیشه یه کم نظارت بیشتر بشه و به کاربرا توضیح داده بشه که اینقدر در مورد این مسائل تاپیک نزنن

این خودش به تنهایی باعث نشر و بیشتر کردن بدبینی و عدم‌آرامش در جامعه میشه😷🤒🤕

یا حداقل این تاپیک ها بین تاپیک های دم دست و اخیر قرار نگیرن لطفا!!!😢

وَإِنْ تُطِعْ أَكْثَرَ مَنْ فِي الْأَرْضِ يُضِلُّوكَ عَنْ سَبِيلِ اللَّهِ إِنْ يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّايَخْرُصُونَ (آیه١١۶سوره انعام) اگر از بسیاری از مردمی که در زمین هستند پیروی کنی تو را گمراه میکنند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خسته نباشید واقعا بابت سایت خوبتون ممنونم عالیه

ولی من انتقاد دارم چرا یه نظارت رو تایپیک ها ندارین

همین الان یه خانومی تایپیک زده شروع کرده به خراب کردن یه کاربر دیگه

درسته که انتقاد مشکلی نداره ولی ایا باید نام اون کاربر برده بشه

2720
نه نی نی یار هستم نه مدیر گلم خانم تهرانی هم بعنوان مدیر افتخار نمیدن مشکلات سایت باهاشون در میان بز ...

سلام نی نی یار لطفا آخرین تاپیکی که زدم رو پاک کنید ممنونم تروخدا

💐من دختر بارانم💐
نه نی نی یار هستم نه مدیر گلم خانم تهرانی هم بعنوان مدیر افتخار نمیدن مشکلات سایت باهاشون در میان بز ...

نی نی یار لطفا آخرین تاپیکی که زدم رو پاک کنید ممنونم تروخدا 

💐من دختر بارانم💐
2714

خانم تهرانی سلام بهتون پیام خصوصی دادم با این حال اینجا هم میذارم که اگه اونجا رو ندیدین اینجا بخونین ❤

هر کی که کاربریش حذف می شه لطفا اسمش از کنار پیام ها و تاپیک هایی که نوشته به *کاربری حذف شده* تغییر پیدا کنه. چون پیام ها و تاپیک ها که حذف نمی شن. لااقل به *دیلیتت اکانت* یا *کاربری حذف شده* تغییر نام بدید. تا محیط اینجا امن و خوب باشه. بالاخره یه اطلاعاتی از خودمون می ذاریم اینجا که دلمون نمی خواد تا ابد بمونه. 

یه ایده ی دیگه:

بعد از اینکه کسی درخواست حذف داد. و کاربریش غیر فعال شد، اسم اون رو تغییر بدید. یعنی نی نی یار مثلا بعد از حذف من، تمام تاپیک ها و پست های به جا مونده از من رو به اسم *فریبا۵۳۵۷* تغییر بده و عکس پروفایل رو حذف کنه.

نه! 

فکر می کنم همه به *دیلیت اکانت* تغییر اسم بدن بهتره. چون همه ی حذف شده ها با یک اسم نشون داده می شن. و دیگه کلا هویت و پیام های اون طرف که حذف شده با دیگران که حذف شدن، یکی می شه. و نمی شه اطلاعات و مطالب به جا مونده از شخصی رو شناسایی کرد و به هم ربطشون داد. تو رو خدا اینا رو رعایت کنید. مطمئنم توی سایت پیش کارکنان و ادمین ها امنیت نداریم. حداقل پیش کاربر ها و ۸۰ میلیون ایرانی امنیت داشته باشیم. تا خدای نکرده از کسی سوء استفاده نشه. چون که یهو تو ناراحتی یا خوشحالی یه چیز می گیم و این همه مطلب که می گیم انگاری کل زندگیمون به صورت جسته و گریخته روی سایت بارگذاری می شه. 

نی نی سایت همه چیزش خوبه اما خیلی بده که بدون هیچگونه دلیل و اطلاعی ، کاربرانی که کلی از عمر خودشون رو گذاشتن توی این وبسایت بن میکنه . این اعتبار و اعتماد وبسایت رو میاره پایین

2706