2726
عنوان

قوانین و مقررات نی نی سایت، آشنایی با نحوه حذف تاپیک ها

| مشاهده متن کامل بحث + 11434 بازدید | 97 پست
کاربران عزیز توجه بفرمائید تمام مواردی که از طرف کاربران باید رعایت بشه در قوانین ذکر شده اگر برخلاف ...

حرف زیادی دارن کاربرها حق طبیعی شون هست زمانی براشون بزارید عزیزم 

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی  اما کاربرای خیلی خوب زیاد داریم  

شکست نفسی نکنین بانو     

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2728
عزیزم بیشتر بچه ها  توی سایت میدونن من و لیلا  بیشترین تلاش برای فرهنگ سازی کردیم ولی بیشت ...

عزیزان خواهش میکنم به فرهنگ سازی ادامه بدید

دقیقا حرف امروز صبح من همین بود که وقتی به عنوان یه جامعه کوچک به اینجا نگاه میکنی متاسف میشی که چرا خانم ها و مادران جوانی که نسل آینده رو میخوان بسازن تا این حد سطحی نگر شدن و فقط به دنبال موضوعات پوچ و بی محتوا هستن

درکتون میکنم خیلی سخته مدام توهین بشنوی و سرزنش بشی ولی خواهش میکنم ساکت نشینید و به فعالیتتون ادامه بدید

خدای مهربانم شکر برای هر آنچه دادی و ندادی
لیلا جون به نظر من هم شما کاربر نمونه هستید خیلی از شخصیتتون و نحوه صحبت کردنتون خوشم میاد کاش همه م ...

مرسی 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
دوستان عزیز این تاپیک مربوط به مقررات و قوانین هست اگر نکته ای در قوانین وجود داره که واضح نیست بفرم ...

ممنون از شما

ببخشید اگر مطلبی آموزنده بیان کنیم و لینک سایت اصلی (گوگل سرچ و ...) برای اطلاعات دقیقتر و کاملتر گذاشته بشه بر خلاف مقرراته؟

خدای مهربانم شکر برای هر آنچه دادی و ندادی
دوستان عزیز این تاپیک مربوط به مقررات و قوانین هست اگر نکته ای در قوانین وجود داره که واضح نیست بفرم ...

ممنون از شما 

فردا تاپیکی درباره مشکلات اخیر سایت میزنیم 

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2706