2726
عنوان

قوانین و مقررات نی نی سایت، آشنایی با نحوه حذف تاپیک ها

| مشاهده متن کامل بحث + 11433 بازدید | 97 پست
عزیزم بیشتر بچه ها  توی سایت میدونن من و لیلا  بیشترین تلاش برای فرهنگ سازی کردیم ولی بیشت ...

و‌ با رفتارها توهینها سعی میکنن ما رو حذف کنن 😊 نمیدونم مشکل کجاست و قراره به کجا بریم 

اینجا شاید یه سایت باشه اما عمیق که نگاه کنیم  اینجا نمونه ای از جامعه و سطح تفکر جامعست  ! و عمیقتر نگاه کنیم اینجا نماینده تفکرات زنان جامعست 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من در خدمت کاربران عزیزمون هستم. چرا باید آفلاین بشم

براتون تاپیک میزنم لطفا تشریف بیارید درباره سایت و مزاحمت ها و بی ادبی ها و... پاسخ بدید موافق هستید؟

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
براتون تاپیک میزنم لطفا تشریف بیارید درباره سایت و مزاحمت ها و بی ادبی ها و... پاسخ بدید موافق هستید ...

عالی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
و‌ با رفتارها توهینها سعی میکنن ما رو حذف کنن 😊 نمیدونم مشکل کجاست و قراره به کجا بریم  اینجا ...

لیلاتوخیلی فهمیده وپخته ایی. .....برای همین میدونی توهینای آدما هیچ ارزشی نداره ونباید جدیشون گرفت. .....

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
لیلاتوخیلی فهمیده وپخته ایی. .....برای همین میدونی توهینای آدما هیچ ارزشی نداره ونباید جدیشون گرفت. ...

نظر لطفته شمیم جان

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

کاربر نمونه خودمم زور نزنید   

چیه؟ آرزو بر جوانان عیب نیس  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2706