1711
1707

يه بار هم يه کاغذ تبليغاتي تو بسته کاندوم هست انداخته ببوديم زير تخت يادمون رفته بود برداريم فرداش مامانم رفته بود اتاقو مرتب کنه کاغذه رو گذاشته بود تو کمدم   

لطفا واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین😢💔

مام چون بابام نمیذاشت درببندیم اولین بار که خوابیدیم 

کنار هم همون در باز کارمونو کردیم صدامون میرفت بیرون 

صب که بیدار شدیم از آیینه حال دیدیم مامان بابای منم آره 

شوهرم گفت حقشونه الان برم بیرون آبروشون بره 

بعد خوابیدیم باز ولی بعدش مامانم داشت اتاقو جمع میکرد دستمال کاغذیا رو برداشت گفت جدیدا مصرف دستمالت رفته بالا شوهرم میوه پرید تو گلوش 

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

وای🙈🤣 منم بگم البته مال بعد عقد و عروسی... تو یه تاپیک دیگه هم گفتم ولی اینجا هم خلاصش بگم... مهمونی بودیم که شلوغ بود و من تعارف داشتم با خیلیاشون...منم به همسرم تو راه (چون خیلی با آداب ایران و خانواده من آشنا نبود) کلی سرش رو خوردم تو مهمونی یهو احساساتی نشی 😘 بکنی... بعد همون طور که گفتم خلوت شده بود یه مقدار که برقا رفت و دیدم بله آقا شیطونیاش گل کرده😘🙈  منم هم خندم گرفته بود هم فضا رمانتیک بود که یهو  یکی نمی دونم نور موبایل انداخت رو ما داشت می گفت نگران نباشید الان میاد که ما رو دید یهو موبایل افتاد ... هیچی دیگه همه یهو توجهشان جلب شد... با خداروشکر همون لحظه برقا نیومد 🤣🙈

1713
وای🙈🤣 منم بگم البته مال بعد عقد و عروسی... تو یه تاپیک دیگه هم گفتم ولی اینجا هم خلاصش بگم... مهمو ...

راستی سلاااام🖐🏻 من اینجا جدیدم... البته اینم اکانت خودم نیست ولی از آشنایی تون خوشبختم😊