2737
2734
عنوان

داستان دو سال و سه ماه انتظار من تا بی بی چک مثبت😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 14362 بازدید | 234 پست
من ۳ماهه اقدام کردم براباراری .که هنوز نشدم همسرم ازمایش داده مشکلی نداشته ولی خودم ازمایشی ندادم.م ...

ولی اینکه بخای بعنوان نازایی بری زوده 

این شماره و ادرسشه خاستی بری همونجا خودش سونو هم میکنه وضعیت تخمکات و رحمتو چک میکنه

فقط شنبه و 4 شنبه ها خیلی شلوغه اون روزا معمولا تلفن جواب نمیده بهتره روزای دیگه وقت بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم 3 ماه اقدام هنوز خیلی کمه ک بخای بری دکتر؟ چن سالته؟ خاستی یه چکاپ اولیه از لحاظ هورمونی و ت ...

اره میخام یه چکابی انجام بدن .ببینن یه وقت مشکلی ندارم

لخه پریودام از ۳۳ تا ۳۷ طول میکشه 

از لحاظ طب سنتی میگه زن باید ماهی یه بار پریود بشه بیشتر از ۳۰ یعنی یه اشکالی تو رحم هس

شما بعد چند وقت باردار شدین؟ شماره ایشونو دارین بفرستین واسم.منم مبخام برم پیش ایشون

عزيزم شماره ندارم

ولي مطبش وكيل آباد ١٨ هستش

كنار دوچرخه فروشي

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2731

سلام مهسا جان. اولش از خوندن تاپیکت و اینکه باردار شده بودی خیلی خیلی خوشحال شدم و البته بعد که خبر سقطشو دادی خیلی ناراحت شدم. انشاالله که به زودی دامنت سبز میشه. چیزی که برام جالب بود اینکه منم مشهد هستم و دکترم همین هما اسکوییان هست. من هم این ماه دقیقا داروهای شما رو مصرف کردم به علاوه اینکه دیروز یه نصفه آمپول اچ سی جی هم زدم. البته سوهرم هیچ آزمایشی نداده و دارویی مصرف نمی کنه. من خودم ذخیره تخمدانم پایین هست. اما به دلایلی فقط می خوام طبیعی باردار شم و شوهرم با آی یو آی یا ای وی اف اصلا موافق نیست. عزیزم با دل پاکت برای من هم دعا کن من هم حتما برای شما دعا می کنم اگر قابل باشم 😙😙😙

سلام مهسا جان. اولش از خوندن تاپیکت و اینکه باردار شده بودی خیلی خیلی خوشحال شدم و البته بعد که خبر ...

سلام ممنون عزیزم چقد خوب ک با این پست چند نفر از همشهری هامو پیدا کردم😊😊 ...راستی عزیزم حالا ک همسرت با روشهای ناباروری مخالفه حتما یه از اسپرم و سونو بره اخه مشکلات اقایوون درمانش از خانما سختتره و چون هر 72 روز اسپرماتونژ صورت میگیره طول میکشه درمانشون... و اینکه اصلا استرس نداشته باش عزیزم خیلی راحت باردار میشی 😍😍 واقعا خیلی تاثیر داره

سلام مهسا جان. اولش از خوندن تاپیکت و اینکه باردار شده بودی خیلی خیلی خوشحال شدم و البته بعد که خبر ...

اها یه چیز دیگه من کلا 4 دوره دارو مصرف کردم شما رو نمیدونم ولی چون گفتی ذخیرت یه کم پایینه بین سیکلای درمانت فاصله بنداز البته انشالله که این ماه اخریه که دارو مصرف میکنی و دم عیدی خدا دلتو شاد میکنه عزیزم😍😍

2738
اها یه چیز دیگه من کلا 4 دوره دارو مصرف کردم شما رو نمیدونم ولی چون گفتی ذخیرت یه کم پایینه بین سیکل ...

ممنون دوست مهربونم. من راستش اولین دوره بود که دارو مصرف می کردم. دکتر گفت اگر نشد ماه بعد هم لترزول بخور. اثر آمپول پرگووریس هنوزم هست . بعد از اون چند ماه استراحت می کنم و اگر بشه شوهرمو راضی می کنم برای آزمایش. 

ممنون دوست مهربونم. من راستش اولین دوره بود که دارو مصرف می کردم. دکتر گفت اگر نشد ماه بعد هم لترزول ...

خواهش میکنم بله عزیزم روش خانم دکتر همینه...به بعدا و تصمیمات اینده فعلا فک نکن...اصلا به هیچی فک نکن😆😆 برو خرید عید عشق و حال اصلا😁😁😁

خواهش میکنم بله عزیزم روش خانم دکتر همینه...به بعدا و تصمیمات اینده فعلا فک نکن...اصلا به هیچی فک نک ...

سعی می کنم دیگه. اتفاقا دیروز برای خودم یه تونیک تابستونی خریدم. یه سایز بزرگتر برداشتم با خودم گفتم تا تابستون که شکمم میاد جلو بشه بپوشم 😅😅😅 در این حد امید وارم یعنی 😂😂😂

مهسا جان، از تایپیکت گریه م اومد، خیلی خوشحال شدم، ولی وقتی دیدم سقط شده ناراحت شدم. 

انشاءالله خدا هرموقع صلاحمونه یه نی نی سالم بهمون عطا کنه. 

منم از مرداد در حال اقدامم منم دعاکن مهسا خانوم خوشبحالتون که به امام رضا نزدیکین، از ته دلم ازت التماس دعا دارم 

خدا جون امسال ازت عیدی میخوام یه کنجد کوچولو، اگه مصلحت دونستی   
مهسا جان، از تایپیکت گریه م اومد، خیلی خوشحال شدم، ولی وقتی دیدم سقط شده ناراحت شدم.  انشاءالل ...

ممنون عزیزم از مهربونیت و دعای قشنگت😍😙 انشالله برم حرم اگه لایق یاشم دعاگوتون هستم

سلام دوست گلم خوندم داستانت روگریه کردم,منم قراره شنبه ای یوای شم ولی هی دلم میخوادهابچه شه ولی هی میگم نمیشه الکی امیدوارنشو, دوساله😢😢😢دوتاهم تخمک دارم هییع خدایاشکرت

😍خداجونم یهویی شکرت بابت داده هاونداده هات😍
2706