2733
2734
عنوان

ورزش و لانه گزینی

| مشاهده متن کامل بحث + 22151 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم فدات . انشااله تو هم به همین زودیا خبر مامان شدنتو بهمون بدی. آره فدات منم درمان کردم اول چند ...

کاش میگفتی سایز فولیکولات چند. بود منم میخوام آمپول بزنم اما نمیدونم تو چه سایزی دکترم گفته بالای بیست بود بزن اما خیلی ها میگن نه 18 بود بزن اگه بالای بیست بزنی سایزش بزرگتر میشه و خوب نیست البته به دکترمم اعتماد ندارم درباره تشخیصش

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
کاش میگفتی سایز فولیکولات چند. بود منم میخوام آمپول بزنم اما نمیدونم تو چه سایزی دکترم گفته بالای بی ...

تبسم جان اگه دکترت رو قبول نداری عوضش کن چون اعتماد باعث آرامشت میشه و یکی از دلایل بچه دار نشدن استرسه. دکتر من مد نظرش هجده بود. انشااله زودی نتیجه بگیری

2728
تبسم جان اگه دکترت رو قبول نداری عوضش کن چون اعتماد باعث آرامشت میشه و یکی از دلایل بچه دار نشدن است ...

آره عوص کردم اما اقدامم و با توجه به علاعمم میرم و دوشب انشالله منم دوقلو پسر بیارم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
ممنونم فدات . انشااله تو هم به همین زودیا خبر مامان شدنتو بهمون بدی. آره فدات منم درمان کردم اول چند ...

ببخشید خانمی میشه بگی چند تا هاش سی جی زدی؟؟؟ مرسی 

2738
خواهش میکنم گلم یکی زدم

غزال جان ممنون از اینکه لطف میکنی، من پنج تا فولیکول خوب داشتم با کلومیفن البته دوتا هاش سی جی زدم حالم خیلی بده بدن درد شدید گرفتم و مریض هم شدم، من مثل شما 24 ساعت بعد آمپول اقدام کردم ولی موندم امشبمم اقدام کنم یا نه؟ 

شما فردا شب آمپول اقدام کردید با پس فرداش بعداز ظهر یا پس فردا شبش؟؟؟ 24،36 ساعت اقدام کردی یا 24، 48؟؟؟

غزال جان ممنون از اینکه لطف میکنی، من پنج تا فولیکول خوب داشتم با کلومیفن البته دوتا هاش سی جی زدم ح ...

والا تبسم جان دقیق یادم نمیاد ولی این  یادمه که منم مریض شده بودم بدجور سرما خورده بودم.حالم اصلا خوب نبود ولی به احتمال زیاد ۲۴ و ۴۸ بوده

والا تبسم جان دقیق یادم نمیاد ولی این  یادمه که منم مریض شده بودم بدجور سرما خورده بودم.حالم اص ...

باشه ببخشید اذیت کردم، منم دیشب که 24 بود اقدام کردم امروز ظهر خواستیم اقدام کنیم یهو مهمون اومد نشد افتاد شب همون 48،

اخه من تایپیکاتو خونده بودم دو جا گفته بودی دو شب یه جا گفته بودی بعد آمپول فردا‌ش و یبارم پس فردا ظهر، 😉😉😉😉بازم ممنون که جواب دادی گل پسراتو خدا حفظ کنه غزل جان 

باشه ببخشید اذیت کردم، منم دیشب که 24 بود اقدام کردم امروز ظهر خواستیم اقدام کنیم یهو مهمون اومد نشد ...

عزیزم خواهش میکنم این حرفا چیه انشااله خیلی زود جواب بگیری . فدات چیزایی که تو تاپیکام نوشتم درست تره چون مال همون موقع است الان دوسالی میگذره بعضیاشو یادم رفته پس همون ۲۴ ۳۶ بوده. دوشبم که نوشتم یه اصطلاح کلی بوده

عزیزم خواهش میکنم این حرفا چیه انشااله خیلی زود جواب بگیری . فدات چیزایی که تو تاپیکام نوشتم درست تر ...

مرسی غزال جان ببخشید خیلی سوال کردم، من دیگه نشد ظهر برم اقدام و شب رفتم، انشالله هر چی خیره 

غزل جان مرسی عزیزم، شما بعد اقدام قرص دوفاستون یا پروژسترون مصرف نکردید؟؟؟ برای لانه گزینیه

2706